کدخبر : 10285 تاریخ انتشار :
A

طعنه کاپیتان ایران به عطایی: زمان سعید و سید اینطوری نبود

طعنه کاپیتان ایران به عطایی: زمان سعید و سید اینطوری نبود

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، گفت: هفته نخست لیگ ملت‌ها برای تیم ایران به نوعی جنگ جهانی است.

به گزارش ورزش 360،میلاد عبادی‌پور در حاشیه تمرین امروز تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط اردو اظهار داشت: شرایط اردو خوب است ولی برخی بازیکنان فرصت زیادی برای ملحق شدن به تمرین‌ها نداشتند. دنیال بهانه نیستم چون همه برای رسیدن به یک هدف اینجا هستیم. هدف خوشحالی مردمی است که در روزهای خوب و بد همیشه همراه والیبال بودند. خستگی‌ها روزی تمام می‌شود ولی به عشق مردم جنگیدن، هرگز برای تمام نمی‌شود. 

وی تصریح کرد: شرایط راحتی در لیگ ملت‌ها نخواهیم داشت چون برای صعود به المپیک وضعیت ویژه‌ای وجود دارد. لیگ ملت‌های امسال، آخرین و تنها فرصت تیم‌های برای رسیدن به المپیک است. 

کاپیتان تیم ملی والیبال ادامه داد: هفته نخست لیگ ملت‌ها برای تیم ایران به نوعی جنگ جهانی است چون با تیم‌هایی مسابقه داریم که نزدیک به کسب سهمیه المپیک هستند. 

عبادی‌پور گفت: سختی‌هایی در سفرهای طولانی و تغییر ساعت وجود دارد ولی هیچ کدام از بازیکنان حاضر در اردو به این مسائل فکر نمی‌کند. همه تلاش می‌کنند چه در تمرین و چه در زمین مسابقه، بهترین عملکرد خود را داشته باشند. 

لژیونر والیبال ایران در مورد پائز سرمربی برزیلی تیم ملی، گفت: من جزو بازیکنانی بودم که دیر به اردو ملحق شدم. البته سرمربی هم به خاطر تیمش و قراردادش، دیر به ایران رسید. او در همین دو روز ثابت کرده که می‌تواند یکی از بهترین‌ها باشد. پائز، مربی جوان، باتجربه و زحمت‌کشی است که با مربیان بزرگ دنیا کار کرده است. او والیبال خیلی خوب بلد است. 

عبادی‌پور افزود: بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی در همه مقاطع، تمام توان خود را به کار گرفته‌اند. امسال شرایط متفاوت است و به هزار درصد توان هر بازیکن نیازمندیم تا نتایج خوب و سهمیه کسب کنیم. همه انگیزه بالایی برای موفقیت تیم ملی داریم و توانایی سرمربی هم به تیم کمک می‌کند. 

کاپیتان تیم ملی والیبال ادامه داد: در ورزش، هر تیمی که بهتر بازی کند، برنده می‌شود. شانس هم در این بین دخیل است. دل همه روشن است ولی برای عنوان و مقامی قول نمی‌دهیم. 

عبادی‌پور در مورد تغییرات تیم ملی با حضور مربی جدید، گفت: من به تازگی به اردو اضافه شده‌ام و باید تغییرات را در طول سفر مشاهده کرد. هرمربی، سبک خودش دارد و روش پائز هم با روش عطایی متفاوت است. این دلیل بر بهتر بودن یک مربی نسبت به دیگری نیست. ذهنیت بازیکنان در کسب نتایج، تاثیر زیادی دارد. خوشبختانه همه ما ذهنیت خوبی در مورد کسب سهمیه المپیک داریم و در این صورت، اتفاقات خوبی برای تیم خواهد افتاد. 

وی همچنین گفت: انتقادهایی که از تیم ملی در زمان‌های گذشته به شرایط تیم مربوط بوده است. این انتقادات در زمان سعید معروف و محمد موسوی نبود، چون تیم ملی، نتایج بسیار خوبی می‌گرفت. همه بازیکنان زحمت کشیده‌اند تا قدرت والیبال ایران حفظ شود. 

عبادی‌پور اضافه کرد: حرف‌هایی که من قبل زدم، انتقاد نبود بلکه توصیه بود. والیبال ایران به بدترین شکل ممکن نتایج را واگذار می‌کرد. شاید امسال هم چنین اتفاقی بیفتد. اگر زحمت بکشیم و ببازیم،‌ وجهه تیم و بازیکنان بسیار با حالتی که زخمت نکشیم و ببازیم، فرق خواهد داشت.

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار