کدخبر : 10968 تاریخ انتشار :
A

پائز: مشتاق برگزاری نخستین دیدار برابر برزیل هستم

پائز: مشتاق برگزاری نخستین دیدار برابر برزیل هستم

سرمربی تیم ملی والیبال با ابراز رضایت از امکانات کمپ تمرینی در برزیل گفت: در این کمپ همه امکانات مورد نظر برای تمرین را در اختیار داریم.

به گزارش ورزش 360 و به نقل از سایت فدراسیون والیبال؛ موریس موتا پائز پس از دومین تمرین توپی تیم ملی والیبال در ریودوژانیرو گفت: اینجا همه امکانات مورد نظر برای تمرین را در اختیار داریم.

وی با بیان این‌که تیم به خوبی به سفر سخت و کم خوابی واکنش نشان داده است، تصریح کرد: با وجود این که سازگاری با تفاوت زمانی بسیار سخت است اما بازیکنان تمام تلاش خودشان را انجام دادند تا شرایط خوبی داشته باشند. همان‌طور که گفتم اینجا شرایط بسیار خوبی از هر لحاظ داریم و مشتاق برگزاری نخستین دیدار برابر برزیل هستم که امشب انجام می‌شود.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره کمک‌های برناردو رزنده سرمربی تیم ملی برزیل به تیم ایران، گفت: صحبت‌هایی انجام دادیم و امروز ماشین سرویس‌زنی را در اختیار تیم ایران قرار دادند.

وی در پایان گفت: در اینجا نهایت همکاری با تیم ملی والیبال ایران وجود دارد. ریو هستیم تا با تیم اصلی برزیل مسابقه دوستانه داشته باشیم. هرچند که بازی خیلی سخت و پر فشاری برای ایران است، اما تمرین عالی محسوب می‌شود. تیم‌ برزیل تیمی بسیار فوق‌العاده‌ای است.

 

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار