کدخبر : 12437 تاریخ انتشار :
A

لیگ ملتهای والیبال/ محمد بربست: امیدوارم هر چهار بازی هفته دوم را ببریم

لیگ ملتهای والیبال/ محمد بربست: امیدوارم هر چهار بازی هفته دوم را ببریم

قطر پاسور جوان تیم ملی والیبال ایران با بیان این‌که بطور مداوم تمرینات را پیگیری می کنیم، گفت: بچه‌ها در این چند روز خوب تمرین کرده‌اند و امیدوارم در هر چهار بازی هفته دوم پیروز باشیم.

به گزارش ورزش 360، محمد بربست که برای نخستین بار به عضویت تیم ملی والیبال در آمده است، در آستانه آغاز دیدارهای هفته دوم لیگ ملت‌ها، افزود : در اولین سال تجربه زیادی کسب کرده ام و از بزرگترهای تیم مثل عبادی‌پور و وادی نکات زیادی یاد گرفتم.

وی در مورد میزبانی ژاپن هم گفت: ژاپن میزبان خوبی بود و همه چیز در اختیار تیم‌ها مانند سالن وزنه و تمرین گذاشت.

بربست با اشاره به بغل کردن موتا پائز پس از کسب امتیاز در بازی با کوبا، اظهار داشت : پوئن هیجانی بود، فکر کنم ۲۰ بر ۱۹ بود و پائز خوشحالی کرد و من هم شادی را با او تقسیم کردم.

قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط تیم گفت: تقریبا ۵ روز است به ژاپن رسیدیم و بطور مداوم تمرینات را پیگیری می کنیم. ملی‌پوشان در این چند روز خوب تمرین کرده اند و امیدوارم در هر چهار بازی هفته دوم لیگ ملت ها فاتح میدان باشیم.

دیدار تیم‌های ملی والیبال مردان ایران و ژاپن در هفته دوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ ساعت 13:50 دقیقه روز سه‌شنبه ۱۵ خرداد به وقت تهران در شهر کوکورا و در مجموعه ورزشی غرب این کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار