کدخبر : 12477 تاریخ انتشار :
A

زمان برگزاری سه بازی آخر فینال لیگ بسکتبال

زمان برگزاری سه بازی آخر فینال لیگ بسکتبال

سازمان لیگ بسکتبال ایران، روز و ساعت بازی‌های باقی مانده سری فینال لیگ بسکتبال را اعلام کرد.

به گزارش ورزش 360، سازمان لیگ بسکتبال ایران، برنامه سه بازی باقی مانده از سری فینال لیگ برتر مردان را اعلام کردتا تیم‌های شهرداری گرگان و طبیعت تهران، برای معرفی قهرمان لیگ برتر به مصاف یکدیگر بروند.

فینال لیگ برتر مردان ایران به صورت سه از پنج برگزار می‌شود و هر تیمی که سه بار حریف خود را شکست دهد، برنده سری فینال شده و عنوان قهرمانی لیگ را به دست می‌آورد.

دو بازی نخست این سری به میزبانی تیم شهرداری در گرگان برگزار شد که سهم هر یک از دو تیم یک برد بود تا سری فینال فعلا یک بر یک مساوی باشد. در صورتی که یکی از دو تیم دو بازی آینده را پیروز شود، سه بر یک قهرمان لیگ می‌شود و در غیر این صورت، سری به بازی پنجم کشیده و بازی پنجم به میزبانی شهرداری گرگان پیگیری می‌شود.

بازی‌های سوم و چهارم با میزبانی تیم طبیعت تهران، روزهای ۱۶ و ۱۸ خرداد در سالن آزادی تهران برگزار می‌شود. دلیل فاصله زیاد میان بازی چهارم و بازی پنجم (در صورت نیاز)، حضور شهرداری گرگان در جام باشگاه‌های آسیا است.

برنامه بازی‌های سری فینال لیگ برتر به شرح زیر اعلام شد:

63056157

مسابقات جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا، از تاریخ یکشنبه ۲۰ خرداد تا شنبه ۲۶ خرداد به میزبانی امارات برگزار می‌شود و شهرداری گرگان، در گروه B این مسابقات با تیم‌های هیروشیما دراگون‌فلیز (ژاپن)، کی‌سی‌سی اگیز (کره‌جنوبی) و پلیتا جایا بسکتبال (اندونزی) همگروه است.

 

منبع ایسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار