کدخبر : 12531 تاریخ انتشار :
A

آخرین تمرین تاکتیکی تیم ملی والیبال قبل از بازی با ژائن

آخرین تمرین تاکتیکی تیم ملی والیبال قبل از بازی با ژائن

تیم ملی والیبال ایران آخرین تمرین فنی و تاکتیکی خود پیش از مسابقه مقابل ژاپن را در سالن اصلی مسابقات برگزار کرد.

 به گزارش ورزش۳۶۰، کمتر از ۲۴ ساعت به شروع دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و ژاپن باقی مانده است و شاگردان موتا پائز بعد از چند جلسه تمرین در شهر کوکورا، امروز (دوشنبه ۱۴ خرداد) به مدت یک ساعت و سی دقیقه در سالن اصلی مسابقات (سالن نمایشگاه غرب ژاپن ) به تمرین توپی پرداختند.

در این تمرین هر ۱۷ بازیکن تیم ملی حاضر بودند که بازیکنان اصلی و جایگزین در یک سو و دیگر نفرات در سوی دیگر میدان به تناوب جابجا شدند و در نیم ساعت پایانی نیز همانند تمرینات دیگر، بازیکنان سرویس تمرین کردند. این تنها تمرینی بود که همه بازیکنان حتی افرادی که مصدومیت جزئی داشتند و در لیست ۱۴ نفره نبودند، در آن شرکت کردند.

با توجه به سه جلسه آنالیز تیم ژاپن و ارزیابی پائز از آمادگی جسمانی بازیکنان باید دید کدام نفرات به خواست سرمربی در ترکیب شروع کننده بازی با ژاپن قرار می‌گیرند.

تمامی تیم‌های شرکت کننده در هفته دوم لیگ ملت‌ها در ژاپن، امروز با توجه به ساعت برگزاری بازی‌هایشان، یک جلسه تمرین در سالن اصلی برگزار کردند.

مسابقه ایران و ژاپن در چارچوب بازی‌های هفته دوم لیگ ملت‌ها فردا سه شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳/۵۰ به وقت ایران و ۱۹/۲۰ به وقت ژاپن برگزار خواهد شد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار