کدخبر : 12567 تاریخ انتشار :
A

سرمربی تیم ملی والیبال ایران قبل از بازی با ژاپن چه گفت؟

سرمربی تیم ملی والیبال ایران قبل از بازی با ژاپن چه گفت؟

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم در مسیر پیشرفتی، مشابه مسابقه با آرژانتین قرار داشته باشیم. نیاز داریم که پیشرفتمان را حفظ کنیم و استوار باشیم.

به گزارش ورزش 360، موریس موتا پائز پس از نخستین تمرین توپی ملی‌پوشان والیبال در سالن اصلی مسابقات هفته دوم لیگ ملت‌ها درباره اولین حریف ایران اظهار کرد: بازی‌کردن مقابل ژاپن در کشورش تجربه‌ی ویژه‌ای است. کمی استرس داریم چون در برزیل مقابل برزیل بازی نکردیم اما حالا در ژاپن مقابل ژاپن قرار می‌گیریم و لحظه‌ بزرگی برای همه است.

او افزود: می‌دانم که بازی خیلی سختی برابر یکی از استوارترین تیم‌های والیبال دنیا پیش رو داریم. امیدوارم در مسیر پیشرفتی، مشابه مسابقه با آرژانتین قرار داشته باشیم. نیاز داریم که پیشرفتمان را حفظ کنیم. بازیکنان وضعیت بهتری دارند. باید برای این جنگ بزرگ که فردا پیش رو داریم آماده باشیم.

پائز تاکید کرد: همه چیز به ظرفیتمان در خوب سرویس‌زدن، پاس‌دادن و کمتر اشتباه‌کردن از حریف، بستگی دارد. اگر به این شکل بازی کنیم هر چیزی ممکن است اما نیاز داریم فردا خیلی استوار باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره تغییرات در ترکیب چهارده بازیکن تیم ملی گفت: مرتضی کمی از ناحیه کمر مشکل دارد. به همین خاطر اسفندیار به جمع ۱۴ بازیکن اضافه شد. البته مشکل حضور اسفندیار نیست مشکل اینجاست که شریفی کارش را خیلی خوب انجام می‌داد. خیلی از او راضی بودیم اما با شرایطی که در روزهای گذشته داشتیم آمادگی ۱۰۰ درصدی برای بازی ندارد و استراحت خواهد کرد چون تا پایان به او نیاز داریم.

سرمربی تیم ملی درباره کریمی هم توضیح داد: جواد هم یکی از مشکلات اصلی ماست. به این خاطر که وضعیتش خیلی متفاوت است. شرایط مایع گوش میانی او خیلی خوب نیست. امروز برایش خیلی سخت بود؛ چرا که وقتی سرش را تکان می‌داد، تعادلش را از دست می‌داد. او در حال حاضر نمی‌تواند بازی کند.

او در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنا بهترین‌ها در تیم ژاپن برای بازی مقابل ما حضور دارند. ایشیکاوا بازیکن خیلی قدرتمندی است. تاکاهاشی فصل فوق‌العاده‌ای را در ایتالیا پشت سر گذاشته و حالا به ژاپن برگشته است. بازی مقابل ژاپن با وجود این بازیکنان خیلی مهم است؛ چرا که تیم حریف با حضور آنها خیلی بهتر خواهد شد. در برزیل و بدون این بازیکنان، تیم ژاپن خوب بازی می‌کرد و حالا با وجود این نفرات بهترین تیم در جهان است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار