کدخبر : 12866 تاریخ انتشار :
A

محمد ولی‌زاده مدافع تیم ملی والیبال: وارد بحران سختی شدیم

محمد ولی‌زاده مدافع تیم ملی والیبال: وارد بحران سختی شدیم

محمد ولی‌زاده مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست برابر ترکیه گفت در بحرانی سخت قرار داریم.

به گزارش ورزش 360، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2024 از 15 خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده ‌است و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 6:30 دقیقه روز شنبه 19 خرداد در چهارمین دیدار خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف ترکیه کشور همسایه رفت و هر دو تیم برای کسب نخستین برد خود تلاش کردند که در نهایت ترکیه پیروز این جدال میان بدون بردها شد.

محمد ولی‌زاده پس از این دیدار بیان کرد: اول از همه باید از تیم خودمان شروع کنیم، زمانی که یک تیم وارد بحران می‌شود، خروج از آن سخت است. در حال حاضر تیم ملی والیبال ایران دچار بحران شده است. امیدوارم بتوانیم روند بحران و ناامیدی را قطع کنیم و به روزهای خوب برگردیم.

وی در خصوص شرایط تیم ملی ایران در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها گفت: عملکرد تیم‌مان به نسبت هفته اول بهتر شده بود، اما نیاز به برد داشتیم و با توجه به رقابت‌های‌مان دو نمایش خوب داشتیم اما نتوانستیم به روند باختن‌مان پایان دهیم. امیدوارم که بتوانیم در ادامه مسیر نمایش بهتری داشته باشیم و به پیروزی برسیم.

منبع فدراسیون والیبال
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار