کدخبر : 13065 تاریخ انتشار :
A

تنها نقطه روشن والیبال ایران؛ یک ایرانی دومین بازیکن برتر دنیاست!

تنها نقطه روشن والیبال ایران؛ یک ایرانی دومین بازیکن برتر دنیاست!

در جریان عملکردهای ضعیف تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملتهای والیبال شاید تنها نقطه روشن ما در این مسابقات عملکرد فردی یک بازیکن باشد.

به گزارش ورزش 360، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) آمار لیگ ملت‌ها تا پایان هفته دوم را منتشر کرد. در این آمار، آرمان صالحی، لیبروی تیم ملی والیبال ایران، با ۴۸ دریافت موفق درخشش ویژه‌ای داشته و به عنوان دومین بازیکن برتر دنیا در پست لیبرو معرفی شده است. تنها مارتین بوژیلوف از بلغارستان با ۴۹ دریافت موفق توانسته از او پیشی بگیرد.

این عملکرد چشمگیر صالحی در رقابت‌های لیگ ملت‌ها نشان‌دهنده توانایی‌های بالای این بازیکن در دریافت است. حضور در این جایگاه برجسته، نه تنها نشان از تلاش‌های بی‌وقفه صالحی دارد، بلکه نمایانگر پتانسیل بالای اوست. در حالی که تیم ملی والیبال ایران روزهای بسیار تلخی را سپری می‌کند این جایگاه صالحی جزو معدود نقاط روشن این روزهای تاریک والیبال ایران محسوب می‌شود.

صالحی که از بازیکنان با استعداد والیبال ایران محسوب می‌شود، در هر مسابقه با تمرکز و انگیزه بالا به میدان می‌رود و نقش حیاتی در حفظ تعادل تیم دارد.

با توجه به ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌ها، انتظارات از صالحی بیشتر شده و هواداران امیدوارند که با تداوم این عملکرد درخشان، تیم ملی ایران بتواند در ادامه این رقابت‌ها عملکرد بهتری داشته باشد.  

در این جدول مارتین بوژیلوف از بلغارستان با ۴٩ دریافت عالس در صدر قرار دارد. همچنین توبیاس برند از آلمان با ۴۶ و تالس هوس از برزیل با ۴٢ دریافت در رده های دوم و سوم هستند.  همچنین کاپیتان ایران یعنی میلاد عبادی پور با ٣٧ دریافت سالم رتبه هشتم را به خود اختصاص داده است.

باید منتظر ماند و دید که آیا صالحی می‌تواند با تداوم این نمایش در هفته سوم از رقیب خود در بلغارستان عبور کند و بهترین لیبروی دنیا لقب بگیرد یا خیر.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار