کدخبر : 15434 تاریخ انتشار :
A

زمان رونمایی از سرمربی تیم ملی والیبال مشخص شد

زمان رونمایی از سرمربی تیم ملی والیبال مشخص شد

سرمربی تیم ملی یکی از مربیان حاضر در المپیک خواهد بود.

به گزارش ورزش 360، تیم ملی والیبال ایران که در مسابقات لیگ ملتهای والیبال نتوانست با موریس موتا پائز سرمربی برزیلی نتایج خوبی کسب کند، در نهایت فدراسیون والیبال تصمیم به قطع همکاری با این سرمربی برزیلی گرفت.

اگر چه پس از پائز، پیمان اکبری به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال در چند مسابقه ایران را هدایت کرد، اما با پایان یافتن لیگ ملتهای والیبال، قرارداد اکبری نیز با تیم ملی تمام شد و حالا دوباره فدراسیون برای گزینه جدید خود که خارجی است دست به کار شده است.

بنا بر خبرهای رسیده از فدراسیون والیبال ایران، میلاد تقوی، رییس فدراسیون سه گزینه را برای هدایت تیم ملی والیبال ایران در نظر گرفته است که هر سه سرمربی تیم‌های خود را به المپیک پاریس رسانده اند. 

تقوی که پس از ناکامی در رسیدن به المپیک قول داده یک مربی بزرگ را به تیم ملی بیاورد قرار است تا حدود یک ماه پس از المپیک تکلیف سرمربی تیم را مشخص کند. باید دید این بار سرمربی تیم ملی در موعد مقرر مشخص خواهد شد یا همانند سال قبل مذاکرات به درازا خواهد کشید.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار