کدخبر : 15499 تاریخ انتشار :
A

ستاره دورگه ایرانی از علت رفتنش به ترکیه گفت

ستاره دورگه ایرانی از علت رفتنش به ترکیه گفت

سام یامان سنتر ایرانی تیم بسکتبال ترکیه گفت: سلیقه مربیان نبودم و ترجیح دادم برای ترکیه بازی کنم.

به گزارش ورزش 360، سام یامان، بازیکن ایرانی‌تبار تیم ملی بسکتبال جوانان ترکیه، پس از پیروزی مقابل تیم ملی ایران در تورنمنت کاله‌کاپ اظهار کرد: بازی خیلی خوب و پرفشاری برای هر دو تیم بود و هواداران نیز لذت بردند. توقع نداشتیم بچه‌های ایران اختلاف ۱۷ امتیازی ایجادشده را جبران کنند و همین موضوع کار را سخت کرد.

سنتر تیم ملی جوانان ترکیه که عنوان بهترین بازیکن زمین را نیز کسب کرد، درباره اعتراض‌ها به داوری نیز گفت: داوری امشب با ما خوب نبود و هر کاری می‌کردیم علیه ما سوت می‌زدند. آخر بازی هم من کنار زمین نشسته بودم و با لحن بدی گفت روی نیمکت بنشین که به او اعتراض کردم.

او در پاسخ به این سوال که چرا ایران را ترک کرد، توضیح داد: حدودا پنج سال است که از ایران رفته‌ام. مربیان ایران من را نخواستند و به هر حال سلیقه مربی بود و من را انتخاب نکرد. ترجیح دادم برای ترکیه بازی کنم و الان اینجا هستم.

سام یامان درباره سطح فنی تیم ایران نیز گفت: بچه‌ها نسبت به زمانی که من در ایران بودم خیلی بهتر شده‌اند و پیشرفت زیادی کرده‌اند. به آنها افتخار می‌کنم و همیشه هم پشتشان هستم. ترکیه هم سطحش مشخص است و ما هر روز تمرینات منظمی داریم. ما آنجا امکانات بهتری داریم و فقط دو سالن استاندارد برای تمرین در اختیار خودمان است. شرایط بهتری داریم.

 

منبع ایسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار