کدخبر : 6972 تاریخ انتشار :
A

رئیس جدید والیبال ایران انتخاب شد

رئیس جدید والیبال ایران انتخاب شد

سید میلاد تقوی با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد.

به گزارش ورزش 360، مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون والیبال از ساعت 10 امروز (شنبه 26 اسفند) به ریاست سید محمد شروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شد.

این مجمع با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع شد سپس محسن ترابی دبیر مجمع در اجرای ماده 17 دستورالعمل وثاقت و امانت فرآیند انتخابات فدراسیون‌های ورزشی کشور را اعلام کرد.

در ادامه ناظرین بر فرآیند انتخابات مشخص شدند که انوشیروان شریف نیا رئیس هیات ایلام، مهدی مقدم منش عضو هیات رئیسه فدراسیون دانشگاهی و علیرضا قریب از بین بازیکنان، داوران و مربیان به عنوان ناظرین انتخاب شدند.

سپس بر اساس برنامه مجمع زمان ارائه برنامه نامزدها رسید تا پنج نامزد تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال (محمود افشاردوست، پیمان اکبری، سیدمیلاد تقوی، محمد منصوری و امیرحسین منظمی) برنامه‌های خود را برای تصدی این پست تشریح کنند.

در این مرحله پیمان اکبری و امیرحسین منظمی به صورت مکتوب و محمد منصوری به دلیل عدم حضور، از حضور در انتخابات انصراف دادند و دو نامزد باقی مانده نیز هر کدام به مدت 10 دقیقه برنامه‌های خود را توضیح دادند.

سپس فرآیند انتخابات رئیس فدراسیون والیبال شامل فراخوان اعضا، دریافت برگه اصلی رای، انشا رای و قراردادن در صندوق برگزار شد و 67 نفر از اعضای مجمع انتخاباتی آرای خود در صندوق انداختند.

پس از شمارش آراء، مهندس سید میلاد تقوی با کسب 61 رای به عنوان رئیس فدراسیون والیبال برای چهار سال آینده انتخاب شد و محمود افشاردوست 6 رای به دست آورد.

منبع فدراسیون والیبال
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار