کدخبر : 6996 تاریخ انتشار :
A

رئیس جدید والیبال: فدراسیون آماتور است نه حرفه‌ای!

رئیس جدید والیبال: فدراسیون آماتور است نه حرفه‌ای!

رئیس جدید فدراسیون والیبال گفت: ساختار فعلی اداری فدراسیون با موفقیت‌های تیم‌های ملی همخوانی ندارد.

به گزارش ورزش 360، میلاد تقوی پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون والیبال در مورد شرایط تیم ملی اظهار داشت: آخر سال است و زمانی هم نداریم. کار سختی برای کسب سهمیه داریم، اما نا امید نیستیم. رسیدن به هدف یک قسمت ماجرا است، اما تمام تلاش برای رسیدن به هدف اصل کاری است که باید در نظر داشته باشیم. باید تمام شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم آنها هم بهترین بازی خود را انجام دهند.

قطعا کار شوار اما ناممکن نیست.وی ادامه داد: در سال جاری روزهای سختی را داشتیم و باید از مردم و اعضای مجمع تشکر کنم که کمک و اعتماد کردند. امیدوارم اهدافی که ترسیم کردیم را به دست بیاوریم.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: با وجود موفقیت هایی که در تیم ملی کسب کردیم، اما ساختارمان در فدراسیون با این موفقیت ها همگونی ندارد. قطعا ما فضای خوبی داریم که به سمت حرفه ای شدن برویم. امروز فدراسیون ما حرفه ای محسوب نمی شود و آماتوری است. اولویت ما این است که ساختار جدید، پویا و با انگیزه را ساری و جاری کنیم.   

وی در مورد اینکه یکی از دغدغه های مردم سرمربی تیم ملی بوده و اگر با پائز نتیجه نگیریم شما با کادر ایرانی ادامه می دهید یا خیر، عنوان کرد: اعتقاد دارم که نحوه انتخاب سرمربی درست بود. قطعا اگر من هم بودم همین روش را ادامه می دادم. این انتخاب حاصل ساعت ها بررسی و کارشناسی های مختلف بوده است. ما باید نظر کارشناسان را بگیریم و کمیته فنی واقعی شکل بگیرد که پاسخگو باشد.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: اینکه نظر لطف افشاردوست است ان شاء الله. همانطور که اسبقیان گفت انتخابات والیبال یکی از قانونمدارترین انتخابات بوده است.  وی در مورد اینکه برنامه دارید که میزبان جام ملت ها باشید، گفت: اصلا اعتقاد داریم که میزبانی های بزرگ و خوب به ایجاد انگیزه در کشور و کمک می کند. حتما تلاش می کنیم موانعی که ساده هم نیست را هموار کنیم و میزبانی بگیریم.

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار