کدخبر : 7156 تاریخ انتشار :
A

اولین جلسه میلاد تقوی با سرمربی تیم ملی والیبال ایران

اولین جلسه میلاد تقوی با سرمربی تیم ملی والیبال ایران

رئیس جدید فدراسیون والیبال در جلسه آنلاین با سرمربی جدید تیم ملی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ورزش 360، سید میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال در جلسه آنلاین با ماتو پائز سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان به گفتگو در خصوص اهداف، برنامه ها و کادر فنی تیم ملی پرداختند.

تقوی در این جلسه ضمن تاکید بر جدیت والیبال ایران مبنی بر جنگیدن برای صعود به المپیک پاریس اظهار کرد: ما می‌دانیم که شانس کمی برای صعود به المپیک پاریس داریم ولی فدراسیون والیبال با تمام توان از تمامی برنامه‌های کادر فنی تیم ملی حمایت می‌کند تا بتوانیم با حداکثر آمادگی در مسابقات لیگ ملت‌ها حاضر شویم و چهره‌ای ماندگار از رقابت با قدرت‌های والیبال دنیا از والیبال ایران در جهان ترسیم کنیم و از این شانس کم، حداکثر استفاده را خواهیم کرد و تا آخرین لحظه خواهیم جنگید.

موتا پائز سرمربی فرانسوی-برزیلی تیم ملی والیبال ایران نیز ضمن تبریک به تقوی برای انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون والیبال ایران توضیحاتی در خصوص برنامه و مراحل آماده‌سازی تیم ملی والیبال کشورمان برای حضور در مسابقات لیگ ملت‌ها ارائه کرد و اظهار کرد: ما زمان کمی داریم و باید از ان به بهترین نحو استفاده کنیم. از بهترین و آماده‌ترین بازیکنان استفاده خواهیم کرد و همه با هم تلاش می‌کنیم تا دوباره ایران به صدر تیم‌های برتر رنکینگ جهانی والیبال بازگردد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار