کدخبر : 7454 تاریخ انتشار :
A

اکبری ماراتن برده را باخت؛ عطایی فینالیست شد

اکبری ماراتن برده را باخت؛ عطایی فینالیست شد

​تیم فولاد سیرجان ایرانیان با شکست پیکان به فینال لیگ برتر والیبال صعود کرد.

به گزارش ورزش ۳۶۰، تیم‌های والیبال پیکان تهران و فولاد سیرجان ایرانیان در دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال از ساعت ۲۰ به مصاف هم رفتند.  

دو تیم در حالی روبروی هم قرار گرفتند که شاگردان بهروز عطایی در فولاد در اولین دیدار نیمه نهایی به پیروزی رسیده بودند.  

این دیدار با برتری سه بر دو (۱۹ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵، ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و۱۵ بر ۹) فولاد سیرجان ایرانیان به پایان رسید و این تیم با دو پیروزی در نیمه‌نهایی به فینال لیگ برتر صعود کرد.

پیکان در حالی شکست خورد که دو ست اول را برنده شده بود و در ست سوم‌ هم شانس پیروزی داشت اما در امتیازات پایانی ست سوم شکست خورد تا کار به ست‌های بعد کشیده شود.  

 شاگردان پیمان اکبری در پیکان امشب در ست اول تیم برتر میدان بودند و با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به برتری رسیدند. آنها در ست دوم هم ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسیدند تا یک قدم به پیروزی در این بازی نزدیک‌تر شوند.

پیکان در ست سوم هم تیم برتر میدان بود اما فولاد بازی را به تساوی کشاند. بازی در امتیازات پایانی نزدیک بود و فولاد توانست ۲۷ بر ۲۵ برنده این ست باشد. شاگردان بهروز عطایی از ابتدای ست چهارم نبض بازی را در دست گرفتند و پیش افتادند در نهایت ۲۵ بر ۱۹ برنده شدند و کار را به ست پنجم کشاند. فولاد ست پنجم را هم ۱۵ بر ۹ پیروز شد و به فینال رسید. 

منبع ايسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار