کدخبر : 10980 تاریخ انتشار :
A

ناهید کیانی از فردا روی شیاپچانگ

ناهید کیانی از فردا روی شیاپچانگ

رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا در بخش کیوروگی فردا، پنجشنبه، با حضور 3 نماینده ایران در ویتنام آغاز می‌شود

به گزارش ورزش 360، بیست و ششمین دوره مسابقات کیورگی قهرمانی آسیا از فردا پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت ماه، با حضور ۲۴۴ تکواندوکار از ۳۳ کشور در سالن «تین سون» شهر «دانانگ» ویتنام آغاز می‌شود. در روز نخست مسابقات اوزان ۵۴-و ۶۳- کیلوگرم آقایان، ۴۶- و ۵۳- کیلوگرم بانوان برگزار می‌شود که سعیده نصیری، ناهید کیانی و متین رضایی نمایندگان کشورمان هستند.

در وزن ۴۶- کیلوگرم بانوان که ۱۴ تکواندوکار ثبت‌نام کرده‌اند سعیده نصیری در اولین دیدار باید با «لخااوا» از مغولستان مبارزه کرده و در صورت برتری با مصاف برنده دیدار ژاپن و هنگ کنگ خواهد رفت.

ناهید کیانی در وزن ۵۳- کیلوگرم در میان ۱۴ تکواندو با سید یک دور نخست استراحت داشته و سپس با برنده مبارزه ژاپن و تایلند مبارزه می‌کند.

متین رضایی هم در وزن ۶۳- کیلوگرم که ۱۷ تکواندوکار وزن‌کشی کرده‌اند، دور نخست به دیدار «تسوروکا» از ژاپن می‌رود و در صورت برتری با برنده عربستان و سنگاپور پیکار خواهد کرد.

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان برعهده مینو مداح است و مهروز ساعی و فاطمه نعمتی مربیان این تیم هستند. مجید افلاکی هم سرمربی تیم ملی مردان است، رضا ایمان‌زاده و مهرداد یوسفی نیز کمک‌های وی خواهند بود. حمیدرضا یاوری هم پزشک تیم ملی است.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار