کدخبر : 6476 تاریخ انتشار :
A

ماجرای دومی دختر دونده‌ای که فکر می‌کرد سوم شده است

ماجرای دومی دختر دونده‌ای که فکر می‌کرد سوم شده است

دونده جوان ایران در مورد قهرمانی داخل سالن آسیا گفت: اول فکر کردم سوم شدم. بیرون سالن نشسته بودم که گفتند دوم شده‌ای.

به گزارش ورزش 360، نازنین فاطمه عیدیان، دونده جوان ایران که در مسابقات قهرمانی آسیا در ماده ۴۰۰ متر نقره گرفت، این روزها خود را برای قهرمانی جوانان آسیا آماده می‌کند.

عیدیان در مورد شرایط آمادگی خود به ایسنا گفت: بعد از مسابقات داخل سالن بزرگسالان آسیا دو روز استراحت داشتم و از همان زمان تمریناتم را با هدف جوانان آسیا شروع کردم. در ماده ۴۰۰ متر با مانع که ماده تخصصی‌ام است، مسابقه می‌دهم. کم‌تر از دو ماه وقت دارم. امیدوارم تمریناتم را ادامه بدهم و یک مدال خوش رنگ دیگر کسب کنم.

او ادامه داد: از شرایط آمادگی‌ام راضی هستم. عید هم تمرین می‌کنم تا قبل از مسابقات به پیک آمادگی مناسب برسم. امیدوارم فدراسیون در روزهای باقی مانده یک اردوی خوب برای جوانان بگذارد.

این دونده در مورد کسب نقره قهرمانی داخل سالن آسیا گفت: سطح مسابقات واقعا خوب بود. دونده‌های ژاپنی، ازبک و قزاق رقیبانم بودند. ابتدا که زمان دیگر دونده‌ها را دیدم هدفم رسیدن به فینال بود اما وقتی به عنوان نفر سوم راهی فینال شدم دیدم که شانس مدال هم دارم. خوشبختانه نقره گرفتم که سومین مدال آسیایی‌ام بود. در ۴ در ۴۰۰ متر امدادی هم دویدیم و نقره گرفتیم.

او با بیان این که قبل از مسابقات فکر نمی‌کرم مدال بگیرم و رسیدن به فینال برایم مهم‌تر بود، ادامه داد: اول فکر کردم سوم شده‌ام. بیرون سالن نشسته بودم که گفتند دوم شده‌ای. آقای مبینی، سرپرست فدراسیون حدود یک ساعت و نیم بعد از مسابقه با من تماس گرفت و تبریک گفت. خانم محمودوند و آقای حدادی هم تماس گرفتند و خسته نباشید گفتند. واقعا خستگی از بدنم بیرون رفت.

عیدیان با بیان این‌که اسپانسر ندارم و هزینه‌هایم بر عهده خودم و خانواده‌ام است، تاکید کرد: امیدوارم فدراسیون بیش‌تر کمک کند تا مشکلی از این بابت نداشته باشم. آقای مبینی نگاه مثبتی دارند و امیدوارم به من هم کمک کنند.

منبع ايسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار