کدخبر : 7506 تاریخ انتشار :
A

فدراسیون جهانی سهمیه المپیکی ایران را تایید کرد

فدراسیون جهانی سهمیه المپیکی ایران را تایید کرد

فدراسیون جهانی شمشیربازی فهرست تیم‌های المپیکی این رشته را نهایی و اعلام کرد که بر این اساس، تیم اسلحه سابر مردان ایران وارد فهرست المپیکی‌ها شد و در بخش انفرادی هم ایران سه نماینده خواهد داشت.

به گزارش ورزش ۳۶۰، فدراسیون جهانی شمشیربازی با توجه به اتمام فصل رویدادهای گزینشی المپیک و لحاظ کردن امتیاز تیم‌های شرکت کننده و همچنین رنکینگ جهانی، فهرست تیم‌های المپیکی در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره مردان و بانوان را نهایی و اعلام کرد.

بر این اساس نام تیم ملی اسلحه سابر مردان ایران در فهرست تیم‌های المپیکی این اسلحه قرار گرفت. تیم ایران سهمیه خود را درجریان جام‌جهانی مجارستان قطعی کرد که با توجه به فهرست اعلام شده، از طرف فدراسیون جهانی هم تایید رسمی شده است.

رقابت‌های شمشیربازی المپیک در هر اسلحه با حضور ٨ تیم برگزار می‌شود، ایران در کنار کره‌جنوبی، آمریکا، مجارستان، فرانسه، ایتالیا، مصر و کانادا تیم‌های حاضر در اسلحه سابر مردان هستند. رقابت‌های شمشیربازی المپیک در بخش انفرادی هم برگزار می‌شود.

بر اساس فهرست اعلام شده توسط فدراسیون جهانی شمشیربازی، ایران به واسطه سهمیه تیمی که در اختیار دارد در بخش انفرادی اسلحه سابر بازی‌ها، سه نماینده خواهد داشت.

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار