کدخبر : 7663 تاریخ انتشار :
A

صعود برادران عالمیان در رنکینگ جهانی

صعود برادران عالمیان در رنکینگ جهانی

برادران عالمیان در جدیدترین رده بندی جهانی تنیس روی میز صعود داشتند.

به گزارش ورزش 360، فدراسیون جهانی تنیس روی میز رنکینگ هفته چهاردم خود را در سال 2024 منتشر کرد و بنیامین فرجی ملی پوش نابغه تنیس روی میز ایران همچنان صدرنشین رده سنی نوجوانان جهان در رده سنی زیر ۱۵ سال است، در این رده بندى بنیامین فرجی با ۳۵۷۰ امتیاز همچنان بالاتر از ورزشکارانی از کره جنوبی، پورتوریکو، ژاپن و چین در رتبه نخست رده سنی زیر ۱۵ سال نوجوانان جهان قرار گرفته است و براى چهاردمین هفته ى پیاپى رنکینگ نفر اول دنیا را حفظ نموده است.

فرجی در رده سنی زیر ۱۷ سال با ۳۵۷۰ امتیاز کسب شده پس از نمایندگان چین ، ژاپن و قزاقستان در جایگاه ۶ قرار دارد ودر رده سنی زیر ۱۹ سال نیز در مرتبه ۱۷ دنیا جای دارد.الینا رحیمی پس از درخشش در کانتندر لبنان و کسب مدال نقره رقابتهای زیر ۱۹ سال با صعود ۴۶ پله ای رتبه ۷۸ رده سنی زیر ۱۹ را به خود اختصاص داد.

باران ارجمند با دو پله صعود در رده ۱۳۶, وانیا یاوری با ۵ پله ارتقا در رده ۱۹۰, یکتا ادیبیان با ۱۱ پله صعود در رده ۳۱۵ و ثمین برگشایی با۱۴ پله جابجایی در رتبه ۳۶۴ رده سنی زیر ۱۹ سال قرار گرفتند.در رده سنى بزرگسالان نوشاد عالمیان نفر اول ورزشکاران ایرانى در رنکینگ با یک پله صعود به رده ۷۱ دنیا صعود کرد.

امیرحسین هدایی با ۱۵ پله تنزل در رده ۱۳۲ دنیا جاى گرفت.نیما عالمیان با صعودى یک پله ای جایگاه ۱۷۸ جهان را از آن خود کرد.امیرمهدی کشاورزی بدون ارتقا در جاى ۱۸۷ دنیا ایستاد .

بنیامین فرجی در رده سنی بزرگسالان با صعودى ۱۶ پله ای بیشترین صعود را در بین ورزشکاران بزرگسال ایرانى داشت و موفق به صعود به جایگاه ۱۹۶ دنیا شد.در بخش بانوان نیز الینا رحیمی نفر اول دختران ایرانى در رنکینگ، با صعودى ۳۹ پله ای رتبه ۲۵۳ دنیا را به خود اختصاص داد.مهشید اشتری با ۳ پله ارتقا در مرتبه ۳۴۰ دنیا قرار گرفت.

ندا شهسواری با ۳ پله صعود در رده ۳۸۴ دنیا ایستاد.شیما صفایی با دو پله صعود، رده ۴۵۵ را به خود اختصاص داد.یکتا ادیبیان با ۴ پله صعود در جایگاه ۵۸۴ رده سنی بزرگسالان بانوان قرار گرفتند.

 

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار