کدخبر : 10122 تاریخ انتشار :
A

پژمان جمشیدی: خوشحالم که علی پروین زیرخاکی را دوست دارد

پژمان جمشیدی: خوشحالم که علی پروین زیرخاکی را دوست دارد

پژمان جمشیدی، ملی‌پوش اسبق کشورمان که از پرسپولیس به تیم ملی رسید و پس از آن راهی سینما شد، همچنان فوتبال را یک دغدغه شیرین می‌داند.

به گزارش ورزش 360 پژمان جمشیدی حالا یکی از بازیگران مطرح سینمای ایران شده و حتی کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین هم می‌شود. پژمان چند ماه قبل تاکید کرده بود که با وجود ورود به عالم سینما هنوز هم فوتبال برایش فوق‌العاده جذاب است و اتفاقا در مصاحبه‌ای ، روی همین مسئله دست گذاشته بود.

پژمان در آن مقطع که تازه سریال «زیرخاکی ۱» پخش شده و خیلی هم مورد توجه قرار گرفته بود به خبرورزشی گفت: این کار حاصل زحمات همه بچه‌های تیم است. از نویسنده و تهیه‌کننده گرفته تا کارگردان و بازیگران. خوشحالم که زیرخاکی مورد توجه مردم قرار گرفته و البته خوشحالم که شنیدم علی آقای پروین که حق استادی بر گردنم دارد نیز از جمله کسانی است که این سریال را دوست دارد و آن را به طور جدی دنبال می‌کند.

پژمان در ادامه این مصاحبه حرف جالبی زد و گفت: من شهرت خودم را تا حد زیادی مدیون همبازیانم، خبرنگاران ورزشی و به طور کلی فوتبال می‌دانم به همین خاطر برایم خیلی ارزشمند است که هواداران پرسپولیس و علاقمندان به فوتبال در ایران هنوز فراموشم نکرده‌اند.

 

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار