کدخبر : 10359 تاریخ انتشار :
A

انتقاد اصغر شرفی از فوتبالیست‌ها: فقط تتو زدن را یاد گرفته‌اند!

انتقاد اصغر شرفی از فوتبالیست‌ها: فقط تتو زدن را یاد گرفته‌اند!

پیشکسوت فوتبال ایران به بازیکنان فعلی داخلی انتقاد کرد.

به گزارش ۳۶۰،  اصغر شرفی، مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، در حاشیه اختتامیه جام یونس شکوری اظهار کرد: من سالیان سال است که به این جام می‌آیم. جایی است که خیلی خوشحالم می‌کند و همبازیانم را می‌بینم و از دیدن یکدیگر خوشحال می‌شویم. گذر زمان را هم حس می‌کنیم که عمرمان دارد تمام می‌شود. باید قدر یکدیگر را بدانیم و به هم نزدیک باشیم.

او در مورد کورس بالای جدول بین سرخابی‌ها گفت: همه درباره سرخابی‌ها صحبت می‌کنند. درباره بقیه تیم‌ها هم صحبت کنیم. امسال تنها سالی است که می‌بینم پول‌هایی که بازیکنان خارجی دادیم حرام نشده است. قبلاً از بازیکنان خارجی‌ای که به ایران می‌آمدند لذت نمی‌بردیم. الان کیفیت آن‌ها خیلی بالاست و متاسفانه یکسری تیم‌ها هم از ما جلو می‌زنند. فوتبال منطقه دارد از ما جلو می‌زند. باید بیدار شویم و پنبه را از گوشمان خارج کنیم، الان بازیکنانی که در لیگ گل می‌زنند از اروپا نیامده‌اند.

این پیشکسوت فوتبال ایران گفت: یک موقع می‌گویند باید رعایت لباس پوشیدن را کنیم، تتو زدن را خوب بلد هستند که از اول تا آخر دستشان تتو می زنند و دم اسبی هم خوب می‌زنند، خب همین فوتبال را هم از خارجی‌ها یاد بگیرید، ایرادی ندارد. نه اینکه تتو را فقط مثل آن‌ها بزنید، حرکات فوتبالی بازیکنان ما هم باید شبیه خارجی‌ها باشد. من از فوتبال امسال خارجی‌های لیگ ایران لذت بردم.

او درباره اینکه بازی کدام بازیکنان خارجی لیگ را می‌پسندد، گفت: بازیکنان استقلال، اسمشان را بلد نیستم. یا پرسپولیس و هر تیم دیگری. بازیکنان خارجی امسال را خوب دیدم نه مثل آن بازیکنی که از کوره دهات آمده بود و خوب نبود. ما مملکت گل و بلبل هستیم، خوب است.

منبع ايسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار