کدخبر : 10376 تاریخ انتشار :
A

خداداد عزیزی از جادوگری در فوتبال ایران می‌گوید!

خداداد عزیزی از جادوگری در فوتبال ایران می‌گوید!

پیشکسوت فوتبال کشورمان معتقد است هنوز جادوگری در فوتبال ایران وجود دارد و برخی از مدیران نیز بدون توجه به این موضوع سکوت کرده‌اند.

به گزارش ورزش ۳۶۰، خداداد عزیزی، درباره رقابت تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی در بیست‌وسومین دوره لیگ برتر اظهار داشت: در لیگ ما چیزی جز رقابت بین این دو نفر نمی‌بینیم و هر تیمی گاف بدهد قطعاً تیم دیگر جایش را می‌گیرد. باید دید کدام‌یک از آنها شرایط خوب‌شان را حفظ می‌کنند. مسلماً بار استرس و فشار روی استقلال بیشتر از پرسپولیس است. امیدوارم این رقابت همین‌طور پیش برود و هر تیمی که شرایط بهتری دارد، به قهرمانی برسد.

وی در ادامه افزود: حسّم می‌گوید یکی از تیم‌های استقلال و پرسپولیس در دیدارهای پیشِ‌رو گاف می‌دهد و این‌طور نیست که هر چهار بازی‌شان را ببرند، هم استقلال ممکن است گاف بدهد و هم پرسپولیس، یکی از این دو تیم در چهار بازی باقی‌مانده گاف می‌دهد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در واکنش به حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره برگزاری دیدارهای فصل آینده پرسپولیس و سپاهان فقط با حضور بانوان گفت: اینها تصمیم‌هایی است که اعضای کمیته انضباطی گرفته‌اند و تخصصی ندارم که نظر بدهم، حتماً اتفاق‌هایی افتاده است که چنین آرایی داده‌اند، خدا را شکر که حداقل بانوان حضور دارند و می‌توانند بازی‌ها را ببینند.

عزیزی راجع به عملکرد تیم‌ها در هفته‌های اخیر لیگ برتر گفت: هنوز سایه جادوگری را در فوتبال در می‌بینم، در گذشته با این قضیه برخورد داشتم و دیده بودم و هنوز در لیگ ما جادوگری وجود دارد و به‌اصطلاح خودشان دنبال در آوردن کار هستند. بوی جادوگری در فوتبال ایران را حس می‌کنم! فوتبال ما سال‌هاست که گرفتار چنین موضوعاتی شده است و زمانی که خودم بازی می‌کردم از نزدیک لمس کردم، نمی‌دانم چرا یک‌سری از مدیران ما خبر دارند که کارهای جادوگری انجام می‌شود، ولی حرفی درباره‌اش نمی‌زنند و سکوت کرده‌اند، این مدیران می‌دانند چه اتفاقاتی در تیم‌های‌شان می‌افتد.

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار