کدخبر : 10541 تاریخ انتشار :
A

راه قهرمانی استقلال خون‌بار است!

راه قهرمانی استقلال خون‌بار است!

استقلال در ۴ هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر به مصاف ۳ حریفی می‌رود که برای بقا می‌جنگند.

به گزارش ورزش 360، در میان چهار حریف آخر استقلال در رقابت‌های لیگ برتر فقط گل گهر سیرجان خیال آسوده‌ای بابت ماندن در لیگ برتر دارد و سه حریف دیگر یعنی فولاد خوزستان، نساجی مازندران و پیکان تهران برای بقا رقابت می‌کنند که همین مسئله می‌تواند کار شاگردان جواد نکونام را سخت کند.

برخی عقیده دارند روی کاغذ شانس قهرمانی استقلال کمی بیشتر از پرسپولیس است چرا که بازی‌های راحت‌تری دارد اما اگر از زاویه دیگر به بازی‌های باقیمانده دو تیم نگاه کنیم می‌بینیم که استقلال باید به مصاف رقبایی برود که انگیزه‌های زیادی دارند و اگر به این تیم ببازند، شاید سقوط کنند.

استقلال دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان می‌رود که در نیم فصل دوم و کلاً در طول فصل نتایج ضعیفی کسب کرده و اگر به استقلال هم ببازد کارش برای بقا در لیگ برتر خیلی سخت‌تر می‌شود.

پرسپولیس اما روز شنبه به مصاف هوادار می‌رود که تقریباً از منطقه خطر دور شده اما نسبت به فولاد در هفته‌های گذشته نتایج به مراتب بهتری کسب کرده است. پرسپولیس در چهار هفته باقی مانده با یک تیم منطقه سقوط بازی هواهد کرد.استقلال خوزستان تیمی است که مثل همشهری خود برای بقا می‌جنگد.

 

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار