کدخبر : 10542 تاریخ انتشار :
A

ترکیب احتمالی سپاهان برابر مس رفسنجان

ترکیب احتمالی سپاهان برابر مس رفسنجان

ژوزه مورایس در رفسنجان باید به مصاف مربی‌ای برود که چند هفته پیش نامش در سکوهای نقش جهان به گوشش رسید.

به گزارش ورزش 360، مس رفسنجان و سپاهان روز آینده یکی از 5 دیدار روز اول هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر را برگزار می‌کنند و اگرچه همه در انتظار نتیجه پرسپولیس به عنوان یکی از دو مدعی قهرمانی و همینطور صنعت نفت یکی از تیم‌های در معرض سقوط هستند، اما مصاف طلایی پوشان اصفهانی و نارنجی‌پوشان رفسنجانی از جنس دیگری است؛ جایی که محرم نویدکیا برای اولین مرتبه مقابل سپاهان قرار می‌گیرد و نتیجه و اتفاقات این مسابقه برای هواداران سپاهان بسیار خاص به شمار می‌رود.

محرم نویدکیا در این مسابقه محمد دانشگر را به نظر می‌رسد همچنان به دلیل مصدومیت روی نیمکت قرار بدهد و از سوی دیگر میلاد زکی‌پور به دلیل جراحی بینی در سفر به رفسنجان همراه با سایر نفرات تیم حضور ندارد. برایان دابو در این مسابقه در دسترس مورایس قرار دارد و با توجه به غیبت زکی پور به نظر می‌رسد شانس امید نورافکن برای حضور در پست دفاع چپ بیشتر از سایر بازیکنان باشد.

با در نظر گرفتن موارد بالا می‌توان ترکیب طلایی پوشان اصفهانی را در ورزشگاه شهدای مس به شرح زیر تصور کرد: 

پیام نیازمند- امید نورافکن، سیاوش یزدانی، هادی محمدی، رامین رضائیان، محمد کریمی، برایان دابو، رضا شکاری، فرشاد احمدزاده، رضا اسدی و شهریار مغانلو.

در این مسابقه مثل همیشه پیام نیازمند در چارچوب دروازه سپاهان بازی خواهد کرد و یزدانی و محمدی دو مدافع میانی تیم خواهند بود. با توجه به مصدومیت زکی پور به نظر می‌رسد شاهد بازگشت و حضور نورافکن در پست دفاع چپ باشیم و رامین رضائیان هم در پست دفاع راست بازی خواهد کرد.

در مرکز زمین با توجه به انتقال احتمالی نورافکن به پست دفاع چپ، شانس رضا شکاری برای پر کردن جای این بازیکن بیشتر است. دو بازیکن دیگر هم کریمی و دابو خواهند بود. دابو در مصاف با استقلال خوزستان محروم بود و دوباره به ترکیب اصلی راه پیدا می‌کند.

درنهایت در بخش هجومی هم به نظر می‌رسد با وجود عملکرد خوب کاوه رضایی و اعرابی در بازی اخیر شاهد پایان نیمکت نشینی‌های رضا اسدی باشیم و او در کنار احمدزاده و شهریار سه بازیکن تهاجمی طلایی پوشان باشند.

مصاف مس و سپاهان فردا از ساعت 17:50 دقیقه در رفسنجان مقابل شاگردان محرم نویدکیا آغاز خواهد شد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار