کدخبر : 10558 تاریخ انتشار :
A

آخرین خبر درباره ورود VAR به لیگ برتر

آخرین خبر درباره ورود VAR به لیگ برتر

برنا فیروزی درباره شرایط مالی وزارت ورزش برای مجهز کردن ورزشگاه‌ها به سیستم VAR صحبت کرد.

به گزارش ورزش 360، برنا فیروزی معاون توسعه منابع انسانی وزارت ورزش در حاشیه مراسم تشییع پیکر ابوالحسن میرواحدی رئیس فدراسیون کشتی، در گفتگو با خبرنگاران درباره وضعیت مالی فدراسیون‌ها صحبت کرد و گفت: تفاهم‌نامه مالی فدراسیون‌ها هر ساله اتفاق افتاده و وزارت ورزش و جوانان این کار را انجام می‌دهد اما مستلزم این است که لایحه بودجه به تصویب برسد. تا هفته گذشته درگیر جداول بودیم و در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان محترم مجلس، روی بحث جدول مشغول فعالیت بودند. به محض ابلاغ بودجه این کار را به سرعت انجام خواهیم داد.

او در واکنش به مالی پیرامون با ورود VAR خاطرنشان کرد: الحمدالله توسط دولت محترم و سازمان برنامه و بودجه، تخصیص و اختصاص بودجه برای VAR انجام شده و ما مشکلی نداریم اما تشریفات قانونی و خرید این سیستم، برنامه‌ای نیاز داریم که دولت محترم کمک بسیاری کردند. این کار را باید در فدراسیون فوتبال انجام شود و وظیفه فدراسیون است که بین سازمان توسعه و فدراسیون تعاملاتی برقرار است که من بعد پیگیری‌ها برای ورود این دستگاه با فدراسیون است.

وی افزود: زمان‌بندی را باید آقای تاج بگویند چون این مسئولیت فدراسیون است.

فیروزی در توضیح نظارت دولت بر فعالیت مالکان جدید سرخابی‌ها گفت: نظارت در حوزه باشگاهی و نظام جامعه باشگاه‌داری کاری است که وزارت ورزش باید انجام دهد و تاکنون هم انجام داده. بالاخره به دلیل اهمیت این دو باشگاه و اینکه در گذشته مالکیت آن برای وزارت ورزش بوده، توقع چیز دیگری بوده، اما به هر حال آنچه واقعیت است این است که واگذاری صورت گرفته و باشگاه‌ها در اختیار مجموعه‌های تعیین شده هستند. بحث هیئت مدیره و سایر موارد اجرایی هم بر عهده مجموعه صاحب باشگاه‌هاست.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار