کدخبر : 10596 تاریخ انتشار :
A

تیم که برای استقلال از پرسولیس هم خطرناک‌تر است!

تیم که برای استقلال از پرسولیس هم خطرناک‌تر است!

مصاف با تیم فولاد که در منطقه سقوط به دسته پایین‌تر است به شدت می‌تواند برای استقلال خطرناک باشد.

به گزارش ورزش 360،‌ پیشکسوت استقلال با بیان این مطلب افزود: فولاد از هر تیمی می‌تواند خطرناک‌تر باشد بنابراین باید با تمام توان به میدان رفت تا صدر جدول را از دست نداد.

سعید مراغه‌چیان بازیکن اسبق تیم استقلال ، درباره دیدار هفته بیست و هفتم تیم استقلال مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: مصاف با تیم فولاد که در منطقه سقوط به دسته پایین‌تر است به شدت می‌تواند برای استقلال خطرناک باشد. بازی مقابل چنین تیم‌هایی که چیزی برای از دست دادن ندارند به همان اندازه که ممکن است کار آسانی به نظر برسد بسیار دشوار خواهد بود و حتی از دیدار با پرسپولیس هم می تواند سخت تر باشد.

وی با اشاره به شرایط خوب استقلال در فاز حمله اضافه کرد: خوشبختانه زوج دو بازیکن خارجی استقلال در نیم فصل دوم به هماهنگی و اتحاد خیلی خوبی دست پیدا کرده و می‌توان امیدوار بود که ماشاری‌پوف و بلانکو هر دو در دیدارهای باقیمانده تا پایان فصل مشکل گلزنی استقلال را برطرف کنند اما برای دیدار مقابل تیم فولاد خوزستان به هیچ وجه نمی‌توان چیزی را به اما و اگر سپرد بلکه باید از همان دقیقه اول با حساب و کتاب بازی کرد.

بازیکن قدیمی استقلال ادامه داد: فولاد ‌داند با تیمی مسابقه دارد که بخت عنوان قهرمانی است بنابراین آنها اول می‌آیند گل نخورند و بعد گل بزنند بنابراین باید انتظار ضد حملات خطرناک تیم فولاد با استفاده از بازیکنان تکنیکی و سرعتی آنها را داشته باشیم. متاسفانه ما در این دیدار تعدادی از اعضای اصلی سازمان دفاعی‌مان (روزبه چشمی – صالح حردانی) را هم نداریم ولی نمی‌دانم سهرابیان یا سیلوا به این دیدار می‌رسند یا نه اما به طور کلی نباید حریف را دست کم بگیریم و قطعاً باید با دقت و تمرکز لازم به میدان بیاییم.

مراغه چیان درباره اوضاع مدیریتی و مالکان جدید باشگاه نیز تاکید کرد: در حال حاضر اگر برنامه‌ای برای این بحث مدیریتی باشگاه وجود دارد باید به بعد از مسابقات موکول شود. الان نباید آرامش تیم را بر هم ریخت فعلاً مهمترین چیز کسب امتیاز و پیروزی در دیدارهای پیش رو است که بتوانیم عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.

مراغه چیان در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس سایه به سایه تیم ما جلو می‌آید ما نمی‌توانیم توقف کنیم. یک لحظه توقف و از دست دادن حتی یک امتیاز می‌تواند تکلیف قهرمانی مان را عوض کند. این مردم و این هواداران نیازمند شادی هستند و باید استقلالی‌ها این شادی را به آنها تقدیم کنند.

 

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار