کدخبر : 10621 تاریخ انتشار :
A

واکنش باشگاه تراکتور به اخراج شجاع خلیل‌زاده

واکنش باشگاه تراکتور به اخراج شجاع خلیل‌زاده

مسئول اجرایی باشگاه تراکتور گفت: مشاهده صحنه‌ها نشان می‌دهد که اخراج شجاع خلیل‌زاده منصفانه نبود و قصد این بازیکن به‌عنوان کاپیتان تیم، فقط جدا کردن بازیکنان جوان دو تیم بود.

به گزارش ورزش 360، رضا کرمانشاهی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، درباره قضاوت تیم داوری دیدار تراکتور - گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: آقای زاهدی‌فر قاضی محترم این دیدار از داوران باتجربه فوتبال کشورمان است که قضاوت بسیار خوبی داشت. ایشان در نیمه نخست بازی جاگیری و دوندگی عالی داشت و تصمیم‌شان در اعلام دو پنالتی به نفع تراکتور که همراه با جریمه کارت زرد برای بازیکنان خاطی بود؛ کاملاً صحیح بود.

وی در ادامه افزود: وقت اضافه در نظر گرفته شده برای نیمه نخست نیز کاملاً درست و منصفانه بود و می‌توان گفت قضاوت تیم داوری در این نیمه بی‌نقص بود.

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: متأسفانه آقای زاهدی‌فر در نیمه دوم دچار کشیدگی عضلانی شد و آقای امینی داور چهارم قضاوت ادامه مسابقه را برعهده گرفت. در چنین مواقعی که داور چهارم جایگزین می‌شود، کاملاً طبیعی است که آمادگی روحی مناسب برای قضاوت نداشته باشد، چرا که خودش را آماده چنین دیداری نکرده است. با این حال، آقای امینی جاگیری مناسبی در صحنه‌های مختلف داشت و تصاویر آهسته نشان می‌دهد که در تشخیص خطا روی حسین پورحمیدی نیز عملکرد وی مناسب بود.

کرمانشاهی یادآور شد: در صحنه خطای بازیکن گل‌گهر که منجر به مصدومیت پورحمیدی شد، بازیکنان حریف با تصور تمارض دور دروازه‌بان تراکتور حلقه زدند که این کار آنها اشتباه بود و باعث آغاز درگیری بین بازیکنان جوان دو تیم شد. براساس تصاویر تلویزیونی اخراج شجاع خلیل‌زاده کاپیتان تیم ما سختگیرانه بود، چرا که او قصد جدا کردن بازیکنان و خاتمه دادن به درگیری را داشت و به نظرم  شجاع خلیل‌زاده، حتی نباید کارت زرد هم می‌گرفت.

مسئول اجرایی باشگاه تراکتور تصریح کرد: داور در اخراج کاپیتان تراکتور دچار اشتباه شد. باشگاه تراکتور نیز پیگیری‌های لازم را در این راستا انجام خواهد داد که در صورت امکان، رکن قضایی فدراسیون فوتبال تصمیم داور را اصلاح کند.

وی اظهار کرد: همچنین در اواخر نیمه دوم دروازه‌بان گل‌گهر خطای واضحی داخل محوطه جریمه روی «میلوش دلتیچ» مرتکب شد که جریمه این خطا اعلام ضربه پنالتی به نفع تراکتور بود. داور جاگیری مناسبی داشت، اما در محاسبات خود دچار اشتباه شد.

کرمانشاهی در پایان تأکید کرد: با توجه به اتفاقات بازی، اعلام 10 دقیقه وقت اضافی کاملاً صحیح بود و غیر از موارد اشاره شده، قضاوت تیم داوری مشکل دیگری نداشت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار