کدخبر : 10644 تاریخ انتشار :
A

عکس | مربی تراکتور با داور گلاویز شد

عکس | مربی تراکتور با داور گلاویز شد

این شاید جالبترین و عجیبترین تصویر این هفته لیگ برتر باشد؛ جایی که حمید مطهری مانع تعویض میلوش دلتیچ می‌شود.

به گزارش ورزش 360، پس از اینکه محمدحسین زاهدی‌فرد به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت، او مامور انجام تعویض‌ها بود. در آخرین دقایق بازی، حمید مطهری میلوش دلتیچ ستاره خارجی قرمزها را برای ورود به زمین آماده می‌کرد و لحظاتی بعد مشخص شد که رحمان جعفری از زمین بیرون خواهد رفت و جای خود را به دله خواهد داد.

اما زمانی که زاهدی‌فرد تابلوی تعویض را بالا بُرد، حمید مطهری سراسیمه به سوی او رفت و اعلام کرد که نیازی نیست تعویض فعلا انجام شود و بهتر است که این تعویض در توقف بعدی صورت بگیرد. تصویری از این صحنه توجهات زیادی را به خود جلب کرده و همچنین سوالاتی را در ذهن هواداران تراکتور به وجود آورده است.

yhrlgclw

در این صحنه به نظر تراکتور متحمل یک ضربه کرنر شد و حمید مطهری که از قدرت سرزنی رحمان جعفری اطلاع داشت، به این شکل داور چهارم را از انجام تعویض باز داشت تا برتری نفری در محوطه جریمه به سود تیم او باشد.

مطهری اعتقاد داشت که این تعویض باعث می‌شود تا رحمان از محوطه خارج شود و دلتیچ هم که برای وفق‌پذیری نیاز به زمان داشت، نتواند در برابر مهاجمان گل گهر ماموریت خود را انجام دهد و به همین دلیل بهتر است تعویض دیرتر انجام شود.

مطهری که جوش و خروش زیادی در کنار خط داشت، در این بازی فعالانه تیمش را هدایت می‌کرد و سعی داشت تا همه چیز را زیر نظر بگیرد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار