کدخبر : 10769 تاریخ انتشار :
A

پشت پرده خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال

پشت پرده خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال

خبرورزشی در مورد یکی از محبوب‌ترین ستارگان استقلال گزارشی اختصاصی منتشر کرد که بسیار پر سر و صدا شد.

به گزارش ورزش ۳۶۰، فرهاد مجیدی در پاییز سال ۱۳۹۲ از فوتبال خداحافظی کرد و کفش‌هایش را آویخت اما خبرورزشی طی یک گزارش اختصاصی که ۲۴ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ منتشر کرد، پیرامون بازگشت او به استقلال در سال ۱۳۹۱ اطلاعاتی ارائه کرد.

فرهاد در اواخر بهار سال ۹۱ پس از این‌که امیر قلعه‌نویی هدایت استقلال را دوباره بر عهده گرفت، ترجیح داد دیگر برای استقلال بازی نکرده و به طور کلی فوتبال بازی نکند اما اواسط پاییز همان سال شایعات فراوانی پیرامون بازگشت فرهاد مطرح شد و در نهایت هم این امر محقق گردید. خبرورزشی در گزارش خود نوشت که وقتی مجیدی دوباره می‌خواست با استقلال قرارداد ببندد یکی از مدیران آن زمان باشگاه با دوست نزدیک فرهاد تماس گرفت و به او گفت بهتر است سر تمرین استقلال نرود چون جو به ضرر اوست.

همچنین بحث‌هایی هم مطرح بود مبنی بر این‌که چند بازیکن آن زمان استقلال از رفتار مجیدی شاکی هستند و مدعی‌اند آن‌ها به خاطر ماجراهای فرهاد مورد انتقاد تماشاگران روی سکوها قرار گرفته بودند. این خبر به گوش مجیدی رسید و او در پاسخ به درخواست مدیر استقلال مدعی شد اگر استقلالی‌ها او را نمی‌خواهند قضیه را باید به همه به صورت رسمی بگویند تا هواداران استقلال در جریان قرار بگیرند ماجرا از چه قرار است!

مجیدی این حرف را زد و به دفتر علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل وقت استقلال رفت اما خیلی زود همه چیز عوض شد و ورق برگشت. فرهاد حتی در این مورد با علی کفاشیان رئیس آن زمان فدراسیون نیز صحبت کرد و او هم به مجیدی گفت بهتر است به استقلال برگردد.


 

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار