کدخبر : 10878 تاریخ انتشار :
A

عکس | مهدی هاشمی‌نسب با استایلی عجیب بین تیفوسی‌ها

عکس | مهدی هاشمی‌نسب با استایلی عجیب بین تیفوسی‌ها

مهدی هاشمی نسب دیدار روز گذشته استقلال را به صورت کاملا ناشناس و از جایگاه هشت به تماشا نشست.

به گزارش ورزش 360، حکم کمیته انضباطی دو روز پیش از برگزاری دیدار استقلال و فولاد صادر شد که طی آن، مهدی هاشمی نسب مربی آبی پوشان، به دلیل آنچه که بدرفتاری نسبت به مقامات غیررسمی مسابقه عنوان شده بود، دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد و به همین دلیل، بازی حساس دیروز را از دست داد.

هاشمی نسب که چند فصلی را به عنوان مربی در فولاد مشغول فعالیت بود، در بازی رفت و پس از پایان مسابقه، با نادر غبیشاوی مربی حریف درگیر شد و برای این مسابقه انگیزه‌های خاصی داشت اما به دلیل محرومیت نتوانست تیمش را از کنار زمین هدایت کند و به ناچار از روی سکوها نظاره گر عملکرد تیمش بود.

اما در شرایطی که تصور می‌شد هاشمی نسب به مانند دیگر استقلالی‌های محروم و غایب مانند روزبه چشمی، صالح حردانی و سایر اعضای کادرفنی و تیم رسانه‌ای آبی‌ها از قسمت جایگاه ویژه و پشت نیمکت تیم‌ها بازی را تماشا کند، او دست به اقدام جالب توجهی زد و از یک مکان غیرمنتظره، بازی را تماشا کرد.

هاشمی نسب که هم در این فصل و هم طی دوران بازیگری‌اش به شدت از سوی بخشی از سکوهای معروف آبی به نام جایگاه هشت تشویق می‌شد و از محبوبیت برخوردار بوده و هست، در اقدامی غافلگیرکننده به این بخش از ورزشگاه رفت و بازی را به صورت ناشناس و در کنار سایر هواداران تماشا کرد.

مربی استقلال برای اینکه توسط هواداران شناسایی نشود، تصمیم گرفت تا کلاه گرمکن ورزشی خود را کاملا روی سرش بکشد و با یک ماسک مشکی، به جایگاه هشت رفته و در کنار تیفوسی‌های آبی پوش، این بازی حساس را تماشا کند.

از آنجایی که هاشمی نسب بدون اطلاع اطرافیانش این تصمیم را گرفت، در نتیجه تصویر واضح و شفافی از حضور او روی سکوها توسط عکاسان شکار نشده و معدود نفراتی که از نزدیکان مربی استقلال بوده و او را در جایگاه هشت همراهی کرده بودند، این تصویر را از سرمربی استقلال منتشر کرده‌اند.

این تنها تصویری است که تاکنون از هاشمی نسب در فضای مجازی منتشر شده است.

تصویر جالب توجهی از هاشمی نسب که از محبوبیت بسیار بالایی نزد هواداران استقلال برخوردار است. او شب گذشته تصمیم گرفت بازی را از جایگاهی تماشا کند که در این فصل بارها از آنجا تشویق شده و رو به هواداران این بخش از استادیوم آزادی نیز احترام نظامی گذاشته است.

kh2e4lm4

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار