کدخبر : 11027 تاریخ انتشار :
A

پرسپولیس در فکر شکار پدیده‌ی سپاهان

پرسپولیس در فکر شکار پدیده‌ی سپاهان

محمدجواد حسین‌نژاد، پدیده سپاهان و تیم ملی از ستاره سرخ بلگراد پیشنهاد رسمی دریافت کرده است.

به گزارش ورزش ۳۶۰، سپاهان در سالیان اخیر روی آکادمی خود فعالیت چشمگیری انجام داده و بازیکنان بسیاری نیز از رده‌های پایه راهی تیم اصلی شده‌اند. پیشتر محرم نویدکیا، احسان حاجی‌صفی، علی کریمی، مهدی شریفی و چندین ستاره دیگر در آکادمی سپاهان رشد کردند و به پیراهن تیم ملی نیز رسیدند.

در یکی دو فصل اخیر هم سپاهان از بازیکنان جوان بسیاری در ترکیب خود استفاده کرده. محمد قربانی که از نساجی راهی سپاهان شد، بعد از تنها یک فصل و نیم بازی در اصفهان به اورنبورگ در لیگ روسیه رفت و یک میلیون یورو نیز از این انتقال نصیب سپاهان شد.

حالا هم شنیده می‌شود محمدجواد حسین‌نژاد، دیگر جوان ملی‌پوش سپاهان مورد توجه چند باشگاه قطری مثل السد قرار گرفته اما قصد دارد به فوتبال اروپا برود و برای ستاره سرخ بلگراد بازی کند. ستاره سرخ قدیمی‌ترین و پرافتخارترین باشگاه صربستان است که این فصل هم عنوان قهرمانی را به دست آورد.

ستاره سرخ که پیراهن اصلی‌اش قرمز است، فصل بعد در پلی‌آف لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت و همین مسأله یکی از دلایل انتقال احتمالی حسین‌نژاد به این تیم خواهد بود. البته اگر در گام آخر مشکلی بوجود نیاید و حسین‌نژاد هم مثل امین حزباوی راهی لیگ ستارگان قطر و باشگاه السد نشود.

 

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار