کدخبر : 12323 تاریخ انتشار :
A

یحیی گل محمدی به جشن قهرمانی پرسپولیس دعوت شده؟

یحیی گل محمدی به جشن قهرمانی پرسپولیس دعوت شده؟

هواداران به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دادند که برای بازی امشب یحیی گل‌محمدی را هم به ورزشگاه دعوت کنند تا در جشن قهرمانی احتمالی شرکت کند.

به گزارش ورزش 360، اوسمار بعد از بازی تیمش با شمس آذر با تاکید بر اینکه مسیر یحیی گل‌محمدی را ادامه داده است اعلام کرد که چند روز پیش یحیی میهمان او بوده است. البته او برای چندمین بار بود که نشستش با سرمربی سابق پرسپولیس را رسانه‌ای می‌کرد و این موضوع نشان می‌دهد که آنها همچنان با یکدیگر ارتباط خوبی دارند. اما این واکنش اوسمار با استقبال هواداران پرسپولیس هم مواجه شد و آنها در فضای مجازی به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دادند که برای بازی امشب یحیی گل‌محمدی را هم به ورزشگاه دعوت کنند تا در جشن قهرمانی احتمالی شرکت کند.

تا عصر روز گذشته که پیگیر بودیم مسئولان باشگاه پرسپولیس برنامه‌ای برای دعوت از یحیی برای شرکت در جشن قهرمانی احتمالی نداشتند. ناگفته نماند در اولین فصلی که پرسپولیس با یحیی قهرمان لیگ شد، مدیرعامل وقت این باشگاه (مهدی رسول‌پناه) از برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون دو سرمربی قبلی تیم دعوت کرد در جشن قهرمانی سرخپوشان شرکت کنند، تصمیمی که البته خیلی به مذاق یحیی خوش نیامد. ناگفته نماند هیچ یک از این دو مربی هم به خاطر مشغله کاری که عنوان کردند در جشن اشاره‌شده حضور پیدا نکردند.

 

منبع همشهری ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار