کدخبر : 12324 تاریخ انتشار :
A

جواد نکونام آب پاکی را روی دست مخالفانش ریخت

جواد نکونام آب پاکی را روی دست مخالفانش ریخت

جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی پیکان، از برنامه‌هایش برای فصل بعد سخن گفت.

به گزارش ورزش 360، زمانی‌که یکی از خبرنگاران خطاب به نکونام گفت: "در مورد تعاملتان با مدیران جدید باشگاه صحبت کنید. شما با باشگاه قرارداد دارید، آیا صحبت، لیست یا برنامه‌ریزی‌ای برای فصل آینده شده است؟ یک‌سری شیطنت‌ها و خبر‌ها مطرح شد که مدیران از شما رضایت ندارند.

استوری‌هایی که آقای مجیدی در سالگرد قهرمانی استقلال منتشر کردند، تمرکز شما را به هم نمی‌زند؟ چون گفته بودند دو نفر از اعضای هیئت مدیره موافق ماندن شما نیستند. " سرمربی آبی‌ها اینگونه پاسخ داد.

او گفت: من با باشگاه استقلال قرارداد سه ساله دارم. در مورد مدیریت نیز از روزی که تغییرات صورت گرفته، حداقل چیزی که حس می‌کنیم این است آرامش داریم و می‌دانیم باید تمرکز ما روی فوتبال باشد. اینکه سال بعد چه اتفاقی برای استقلال رخ خواهد داد باید بگویم ما جلساتی داشته‌ایم و حتی با برخی از بازیکنانی که مدنظرمان است نیز صحبت کرده‌ایم. قطعا بعد از بازی با پیکان تلاش می‌کنیم قرارداد آن‌ها را نهایی کنیم.

برنامه‌ریزی که شده، این است پس از بازی هفته آخر، بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم. خودتان می‌گویید حواشی و صحبت‌های غیررسمی. رسمی این بود که من به شما گفتم، اما غیررسمی می‌تواند هر چیزی باشد. تمرکز من کاملا روی فوتبال است و هر جا که باشم، فقط روی کارم تمرکز دارم. اینکه (حواشی) بخواهد روی کارم تأثیر بگذارد، از این اتفاقات در این فوتبال زیاد دیده‌ایم.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار