کدخبر : 12349 تاریخ انتشار :
A

حمله تند پیشکسوت استقلال به فرهاد مجیدی

حمله تند پیشکسوت استقلال به فرهاد مجیدی

محمد نوری پیشکسوت استقلال پاسخ استوری فرهاد مجیدی را داد.

به گزارش ورزش 360، محمد نوری یکی از اشخاصی بود که در ویدیوی فرهاد مجیدی حضور داشت و در واکنش به استوری مجیدی گفت:

 فکر می‌کنم او فراموش کرده بنده برای حمایت از تیمشان به همراه فتح‌الله‌زاده به تمرین رفتیم. بنده انتقادی از او نکردم و تنها در یک مقطع گفتم عیار واقعی تیم مجیدی در بازی سپاهان مشخص می‌شود. برای ما اصلا اشخاص مطرح نیستند و هدف ما فقط حمایت از استقلال است؛ هر کس دیگری هم سرمربی باشد وظیفه داریم به‌خاطر حمایت از تیم‌مان از او هم حمایت کنیم.

وی توضیح داد: این کار فرهاد مجیدی اصلا زیبا نبود، آن هم در مقطعی که استقلال در همه زمینه‌ها مظلوم واقع شده و به اعتقاد من انتشار این استوری اصلا مناسب نبود، متأسفانه مشاوره‌های خوبی به مجیدی ندادند و فکر می‌کنم با این کار می‌خواستند او را خراب کنند.

نوری در پایان تصریح کرد: این استوری هواداران را هم ناراحت کرد! آدم باید معرفت داشته باشد و گذشته یادش نرود. جواد تا همین الان هم خوب کار کرده، بالاخره او اولین سالی است که در استقلال حضور دارد و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است؛ وقتی فرهاد دید با این استوری جواد را ناراحت کرده می‌توانست آن را پاک کند، این استوری باعث شد تا هواداران استقلال حس کنند فرهاد مجیدی مقابل آن‌ها است و حتی باعث شد تا محبوبیت او کم شود. نباید فراموش کنیم همه ما به واسطه استقلال است که بزرگ شدیم و در این هشتاد سال که باشگاه استقلال عمر کرده، اسامی زیادی آمده‌اند و رفته‌اند اما تنها نام استقلال باقی مانده است.

منبع طرفداری
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار