کدخبر : 12448 تاریخ انتشار :
A

حواشی تمام نشدنی آقا جلال در فوتبال ایران!

حواشی تمام نشدنی آقا جلال در فوتبال ایران!

یکی از مهم‌ترین ابهامات دربرگزاری بازی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان استفاده از جلال مرادی به عنوان ناظربرگزاری بود که انتقادهای بسیاری را به دنبال داشت.

به گزارش ورزش 360، چرا سازمان لیگ به چهره جنجالی  همچنان نظارت می‌دهد؟ مرادی درهمان ابتدای مسابقه با عوامل برگزاری این بازی به درگیری لفظی پرداخت وبا داد و فریاد برسر افراد زحمت کش برگزاری ورزشگاه آزادی صحنه‌های زشتی را رقم زد.  

درادامه این ناظر بدون توجه به اینکه قرار نبود در قسمت‌هایی درحال بازسازی، تماشاگر بنشیند، اجازه داده از این فضا استفاده شود و تماشاگران درمیان مصالح ساختمانی و ابزار و آلات مربوط به آن تردد کنند. 

طبق قوانین نباید از صندلی‌های متحرک روی سکوهای سیمانی استفاده می‌شد وناظر بازی باید قبل از به صدا درآمدن سوت بازی باید از عوامل می‌خواست نسبت به انتقال صندلی‌های متحرک که زیر جایگاه شیشه‌ای قرار داشت، اقدام شود اما مرادی از این موضوع مهم هم چشم پوشی کرد! 

اوج فاجعه تصمیم های مرادی در ورزشگاه آزادی اما آنجا بود که آقای ناظر مانع از نشستن تماشاگران روی نقاط ناامن ورزشگاه آزادی نشد و بی آنکه توجهی به این موضوع مهم داشته باشد بازی را دنبال کرد و مشخص نبود اگر اتفاق ناگواری برای تماشاگران رخ دهد، چه فاجعه‌ای در ورزشگاه آزادی به ثبت می‌رسید. 

درجریان برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس نیز افراد متفرقه در اطراف محل برگزاری جشن به وفور حضور داشتند و مرادی حتی از کنترل این افراد نیز ناتوان بود. 

اینکه چرا سازمان لیگ برتر فوتبال ایران همچنان به جلال مرادی نظارت می‌دهد و برای این بازی مهم از چنین ناظری استفاده کرد برای اهالی فوتبال ایران یک پرسش اساسی است و جا دارد متولیان فوتبال ایران به افکار عمومی توضیح دهند که چرا و به چه دلیل نظارت این بازی را به فردی دادند که از همه نظر مناسب برگزاری چنین بازی مهمی نبود؟!

 

منبع فرهیختگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار