کدخبر : 12537 تاریخ انتشار :
A

هافبک استقلالی مس: نشد که یک جام به استقلال تقدیم کنم!

هافبک استقلالی مس: نشد که یک جام به استقلال تقدیم کنم!

فرشید باقری هافبک سابق استقلال و این فصل مس رفسنجان گفت از اینکه در پایان لیگ جام به استقلال نرسید ناراحت است.

به گزارش ورزش۳۶۰، فرشید باقری، هافبک مس رفسنجان بازی حساسی برابر پرسپولیس پشت سر گذاشت و به گفته خودش تلاش می‌کرد یک جام به هواداران استقلال  تقدیم کند اما با اینکه صدش را گذاشته موفق به این کار نشد.

او در مورد این مسابقه و قهرمانی پرسپولیس عنوان کرد: بازی فوق العاده‌ای بود و به نظرم مس رفسنجان در آن جو استادیوم عالی بازی کرد و همه بچه‌ها به خصوص حامد لک بسیار شرافتمندانه بازی کردند.

او در مورد نتیجه بازی گفت: به نظرم نتیجه عادلانه برای این بازی، صد در صد مساوی بود. پرسپولیس چیز خاصی مقابل ما نداشت و باتوجه به اینکه میزبان بودند و آن همه هوادار داشتند توانستند روی یک غفلت به گل برسند‌.

بازیکن اسبق استقلال ادامه داد: خدا این فرصت را به من داده بود که می‌توانستم یک جام به هواداران استقلال تقدیم کنم اما نتوانستم و خیلی ناراحتم. اما از این موضوع خوشحالم که کل تیم و من صدمان را گذاشتیم.

فرشید باقری در مورد صحنه جنجالی گل گولسیانی گفت: در صحنه آفساید کمک داور می‌توانست شجاعانه‌تر تصمیم بگیرد. از زاویه ما صحنه سختی بود اما کمک داور که کارش این است در آن زاویه می‌توانست پرچم بزند و نتیجه عادلانه‌تری رقم می‌خور.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار