کدخبر : 12559 تاریخ انتشار :
A

پیشنهاد دلاری تیم لیگ برتری به ستاره‌های پرسپولیس

پیشنهاد دلاری تیم لیگ برتری به ستاره‌های پرسپولیس

آنطور که چند بازیکن پرسپولیس در جشن قهرمانی این تیم گفته‌اند،یک تیم لیگ برتری پیشنهاد دلاری به آنها داده است.

به گزارش ورزش۳۶۰، ادعای دریافت پیشنهاد دلاری چند بازیکن پرسپولیس در حالی است که در یکی دو تیم صنعتی تغییرات مدیریتی ایجاد شده و بعید است آن‌ها بتوانند مثل فصل گذشته قراردادهای آن‌چنانی ببندند. از طرفی زنوزی هم اعلام کرده که قصد تیم‌داری در تبریز را ندارد و احتمالا تراکتور مثل فصول گذشته هزینه نخواهد کرد. با این حساب باید پرسید کدام تیم به بازیکنان پرسپولیس پیشنهاد دلاری داده که آن‌ها این مسئله را عنوان می‌کنند؟

یکی از ستاره‌های پرسپولیس هم مدعی شده بود که خودش و چند نفر دیگر پیشنهاد ۵۰میلیارد تومانی دارند و با این کار غیرمستقیم به رضا درویش پیام داده بود که باید سقف قراردادها را در پرسپولیس بالا ببرد.

بازیکنان پرسپولیس می‌گویند تا زمانی که بابت فصل گذشته با آن‌ها تسویه حساب نشده تمدید قرارداد نخواهند کرد. البته این مشکل در استقلال هم وجود دارد و حتی استقلالی‌ها بابت لیگ بیست‌ودوم هم از باشگاه خود طلب دارند.

گفتنی است قرارداد ۱۱ بازیکن پرسپولیس به اتمام رسیده و باشگاه قصد دارد به جز وحدت هنانوف قرارداد ۱۰ بازیکن دیگر را طی روزهای آینده تمدید کند. یکی از این ۱۰ بازیکن هم گئورگی گولسیانی زننده گل قهرمانی سرخ‌پوشان است که ویرا تاکید زیادی روی تمدید قرارداد با او دارد.

 

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار