کدخبر : 12585 تاریخ انتشار :
A

ناراحتی پیشکسوت پرسپولیس از رفتار رضا درویش!

ناراحتی پیشکسوت پرسپولیس از رفتار رضا درویش!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من از جانب مدیرعامل پرسپولیس از تمام هواداران فوتبال ایران عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش ورزش ۳۶۰، دوشنبه شب و بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، رضا درویش در برنامه فوتبال برتر صحبت کرد و در بخشی از حرف‌هایش به فرشید سمیعی توهین کرد. درویش خطاب به سمیعی که سرپرست مدیر عاملی باشگاه استقلال است، گفت: «شما ابتدا لهجه‌ات را عمل کن و بعد حرف بزن!»

همین توهین باعث شده تا نه تنها هواداران و پیشکسوتان استقلال بلکه پرسپولیسی‌ها نیز به نقد از درویش بپردازند. بهزاد داداش‌زاده که در زمره پیشکسوتان پرسپولیس قرار دارد، روز سه‌شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: اول از همه به خانواده بزرگ پرسپولیس بابت قهرمانی تبریک می‌گویم. جا دارد از ارکان باشگاه، بازیکنان و کادرفنی تشکر کنم.

وی ادامه داد: آقای درویش تیم با شخصیتی ساخت اما برای او متاسفم که برخلاف عملکردش، این بار در رسانه ملی ضعف شخصیتی خود را نشان داد.

وی تاکید کرد: درویش نه‌تنها به ما گیلانی‌ها بلکه به تمام ایرانی‌ها توهین کرد. من معتقدم اگر شهرستانی‌ها نبودند فوتبال تهران و حتی ایران هم پیشرفت نمی‌کرد. به شخصه از این بی‌احترامی مدیرعامل پرسپولیس ناراحتم و امیدوارم هواداران فوتبال ایران این صحبت‌های او را به کل خانواده پرسپولیس ربط ندهند.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی در پایان گفت: درویش طوری صحبت می‌کند که انگار بچه‌ی ناف تهران است. من از جانب این فرد از تمام هواداران فوتبال ایران عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم برای انتخاب مدیرعامل فیلترهای خاصی رعایت شود و هر کسی نتواند روی این صندلی مهم بنشیند و اینگونه صحبت کند.

 

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار