کدخبر : 12586 تاریخ انتشار :
A

تمرین تاکتیکی تیم ملی‌ فوتبال در هنگ کنگ

تمرین تاکتیکی تیم ملی‌ فوتبال در هنگ کنگ

ملی‌پوشان فوتبال ایران عصر امروز سه‌شنبه در هنگ کنگ به تمرین پرداختند.

به گزارش ورزش ۳۶۰، بازیکنان تیم ملی ایران عصر امروز به وقت محلی از ساعت ۱۸:۳۰ نخستین تمرین تاکتیکی خود را زیر نظر امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی پیش از دیدار برابر هنگ‌کنگ آغاز کردند.

این تمرین به مدت ٩٠ دقیقه برگزار شد و تمامی بازیکنان حضور داشتند. مهدی قائدی که امروز به جمع ملی پوشان اضافه شده بود، پس از حضور فعال در تمرین، با صلاحدید کادر فنی زودتر کار خود را به پایان رساند.

تمرین امروز در هوای مطبوع هنگ‌کنگ و زیر نور برگزار شد و تعدادی از ایرانیان مقیم این کشور نیز برای تماشای تمرین و گرفتن عکس یادگاری با ملی‌پوشان در مجموعه ورزشی «آبردین» حضور پیدا کردند.

بازی سرعتی و تک ضرب، حرکات ترکیبی، سانتر از جناحین و استفاده از ضربات ایستگاهی بخشهایی از تمرین تاکتیکی امروز ملی پوشان فوتبال ایران بود که با هدایت قلعه‌نویی در زمین تمرین آبردین انجام گرفت.

تیم ملی ایران فردا از ساعت ١٩:٣٠ به وقت محلی آخرین تمرین خود پیش از دیدار برابر هنگ‌کنگ را برگزار خواهد کرد. پیش از این تمرین، نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه هنگ‌کنگ برگزار خواهد شد.

تیم ملی فوتبال در چارچوب مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ پنج‌شنبه ۱۷ خرداد از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه مقابل تیم ملی هنگ‌کنگ قرار می‌گیرند.

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار