کدخبر : 12609 تاریخ انتشار :
A

حمید مطهری چطور به قهرمانی پرسپولیس کمک کرد؟

حمید مطهری چطور به قهرمانی پرسپولیس کمک کرد؟

تساوی استقلال در تبریز با تراکتوری که با حمید مطهری متفاوت بازی می‌کرد، کاری کرد تا اختلاف پرسپولیس با آنها به کمترین حد ممکن برسد.

به گزارش ورزش ۳۶۰، استقلال در شرایطی قهرمانی لیگ برتر را تحویل پرسپولیس داد که صدرنشینی آنها در فاصله دو مسابقه مانده به پایان فصل از دست رفت، اما زمانی که رتبه اول و قهرمانی آنها به طور جدی تهدید شد و سایه سرخ پوشان پایتخت را پشت سرشان دیدند، با تساوی بدموقع در تبریز برابر شاگردان حمید مطهری بود.

تراکتور پس از اینکه در چهار بازی پیاپی دو تساوی و دو شکست داشت و تصمیم به تغییر کادر فنی گرفت، در نخستین بازی با هدایت حمید مطهری موفق به کسب پیروزی در جام حذفی مقابل ذوب‌آهن شد ولی پس از آن هم در لیگ برتر تساوی ارزشمندی برابر استقلال به دست آورد که موجب شد فاصله آبی‌ها با پرسپولیس کمتر شود.

حمید مطهری که شرایط خوبی در تیم تبریزی به وجود آورده بود، پس از برتری مقابل ذوب‌آهن توانست استقلال را هم متوقف کند که رقم زدن این کار از سوی مربی سابق پرسپولیس روی نیمکت تراکتور، باعث شد تا قرمزپوشان پایتخت به دو امتیازی تیمِ جواد نکونام برسند و امیدوارتر از همیشه به قهرمانی شوند.

مطهری که در 6 هفته پایانی لیگ برتر هدایت تراکتور را عهده‌دار بود و عملکرد موفقی با دو تساوی و چهار پیروزی داشت، با متوقف کردن استقلال شرایط را برای پرسپولیس فراهم آورد تا در نهایت سرخ پوشان و تیم سابقش جام را بالای سر ببرند.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار