کدخبر : 12701 تاریخ انتشار :
A

حسین بادامکی: ابتدا سمیعی به درویش گفت «چاله میدانی»

حسین بادامکی: ابتدا سمیعی به درویش گفت «چاله میدانی»

حسین بادامکی گفت: رفتار کمیته انضباطی در خصوص محرومیت سریع درویش شائبه‌ها را بیشتر کرد، در حالیکه سمیعی از کلماتی مثل چاله میدان علیه درویش استفاده کرد.

به گزارش ورزش 360 حسین بادامکی  در خصوص فصلی که گذشت و با قهرمانی پرسپولیس همراه شد، اظهار کرد: فوتبال ایران شاهد است که از مدت‌ها قبل مربیان و بازیکنان حریف تا چه اندازه در مصاحبه‌های خود تیم پرسپولیس را تحت فشار قرار دادند. فشاری که از هفته‌های ابتدایی آغاز شد و در هفته‌های پایانی به اوج رسید.

وی افزود: کار به جایی رسید که یکی از کمک مربیان حریف استقلال با لحنی عجیب هواداران پرسپولیس را به چالش دعوت کرد و با لفظ «حالا حالا ها با هم کار داریم» سعی کرد علیه هواداران میلیونی پرسپولیس موضع گیری کند. در این میان باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به توقع هواداران پرتعدادش هرچند وقت یک بار در مقام پاسخگویی برمی آمد، اما نه سرمربی پرسپولیس و نه بازیکنان، نه تنها در مقام پاسخگویی برنیامدند بلکه در جشن شادی قهرمانی نیز با تبریک به تیم حریف سعی کردند رسم جوانمردی را به جای بیاورند.

بادامکی در خصوص حواشی ایجادشده در برنامه دوشنبه شب فوتبال برتر گفت: مدیرعامل پرسپولیس پس از گفتگو در مورد مسائل پرسپولیس و پاسخگویی در مورد شرایط باشگاه، استودیو را ترک کرد و حتی در مقابل درخواست مجری برنامه برای پاسخگویی احتمالی به سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال تاکید کرد بعید است سمیعی در مورد پرسپولیس اظهارنظر کند و به همین دلیل استودیو فوتبال برتر را ترک کرد.

وی با انتقاد از رفتارهای سمیعی خاطرنشان کرد: موضوع این است که مدیرعامل باشگاه رقیب از همان ابتدا علیه باشگاه پرسپولیس و مجموعه تیم اظهارنظر کرد و هرچه دوست داشت بر زبان آورد. طبیعی است که درویش نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه بزرگ پرسپولیس باید از حق میلیون‌ها هوادار این تیم دفاع کند و به همین دلیل در مقام پاسخگویی برآمد.

وی افزود: در این بین ابتدا سمیعی لفظ و لحن درویش را چاله میدانی خطاب کرد و درویش نیز برای پاسخ به این اتهام زشت خواست از لحن زشت سمیعی انتقاد کند که متاسفانه به جای واژه لحن از واژه لهجه استفاده کردند.

معاون باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: جالب این که بلافاصله نیز از این موضوع ابراز ناراحتی کرده و هم در صفحه شخصی خود و هم در مصاحبه هایی از واژه ای که به کار گرفت عذرخواهی کرد، اما در کمال تعجب شاهد بودیم که کمیته انضباطی به فوریت ایشان را محروم کردند تا باز هم شائبه ها به اوج برسد.

کاپیتان سابق باشگاه پرسپولیس افزود: درحالی که بازیکن حریف با بدترین الفاظ ممکن علیه فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس و فدراسیون موضع گیری کرد، اما هیچ اقدامی علیه او صورت نگرفت. حتی پیش تر از آن و در دو بازی آخر لیگ برخی بازیکنان استقلال از لفظ «بازی را برای پرسپولیس درآوردند» استفاده کردند اما باز هم هیچ حکمی صادر نشد و عجیب تر این که در همان برنامه فوتبال برتر، سمیعی از لفظ «چاله میدان» برای صحبت های درویش استفاده کرد اما در این میان تنها کسی که محروم شد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بوده است.

بادامکی خطاب به کمیته انضباطی و اخلاق تصریح کرد: من به شخصه امیدوارم اعضای محترم کمیته انضباطی و اخلاق با توجه به شناختی که از ایشان داریم در کمال خونسردی و بدون توجه به هجمه ای که در فضای مجازی ایجاد شده همچنان عادلانه برخورد کرده و همه را به یک چشم ببینند.

بادامکی گفت: به گمان من آقایان وقتی دیدند که مدیرعامل تیمشان مجموعه‌ای از ادعاهای واهی و اشتباه را در برنامه فوتبال برتر مطرح کرده و دستش رو شده، سعی کردند پشت ماجرایی دیگر قایم شوند وگرنه آنهایی که بر احترام به اقوام که همه ما از جمله درویش به آن در تمام زمان‌ها پایبندیم، تاکید می‌کنند، همان‌هایی هستند که هنوز در خصوص اتفاقات بازی استقلال و شمس آذر و رفتارهای مربی خود پاسخی نداده‌اند. توهین‌های ایشان به مردم قزوین را کسی ندید؟ چرا آن روزها احترام قومیت‌ها اهمیت نداشت؟

وی افزود: شمالی‌های عزیز و تمامی قومیت‌های ایران عزیز ما هستند و هیچکس در باشگاه پرسپولیس به خود اجازه نمی‌دهد ذره‌ای به مردم عزیز جای‌جای ایران توهینی کند. اصلا مگر مشخص بود که سمیعی لهجه دارد که درویش بخواهد عامدانه لهجه شمالی را مورد تمسخر قرار دهد؟

 

منبع ايسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار