کدخبر : 12774 تاریخ انتشار :
A

امیر قلعه‌نویی: از عملکرد بازیکنان تیم‌ملی راضی هستم!

امیر قلعه‌نویی: از عملکرد بازیکنان تیم‌ملی راضی هستم!

امیر قلعه‌نویی در پایان دیدار تیم‌ملی مقابل هنگ‌کنگ از عملکرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد. او رطوبت بالای هنگ‌کنگ را یکی از رقبای تیم‌ملی دانست!

به گزارش ورزش 360،  امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل هنگ کنگ، اظهار داشت: دیداری که در آن شش گل به ثمر برسد، حتما بازی زیبایی است. امشب ۲ حریف داشتیم. یک تیم خوب هنگ‌کنگ و دیگری رطوبت بالای این کشور.

هنگ‌کنگ بازی خوبی انجام داد و در کنار آن هوا هم رطوبت بالایی داشت. وی افزود: چهار گل زدیم و موقعیت‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم اما در مجموع با توجه به حضور تعدادی بازیکن جوان که به تازگی به تیم ملی اضافه شده‌اند، هم از عملکرد و کیفیت بازی و هم از نتیجه کسب شده رضایت دارم.

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به گل دومی که هنگ کنگ در این بازی به ثمر رساند گفت: در فیلمی که دیدیم اعتقاد داریم گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود. اما در مجموع از میزبانی خوب هنگ‌کنگ تشکر می‌کنم. اعتقاد دارم فوتبال این کشور خیلی پیشرفت کرده و در آینده نزدیک می‌تواند یکی از رقبای سرسخت فوتبال در آسیا باشد.

قلعه‌نویی افزود: فوتبال در آسیا به هم نزدیک شده و نتایج ثبت شده در جام ملت‌های آسیا هم این حرف را ثابت می‌کند. جام ملت‌ها نشان داده هر بازی می‌تواند برای تیم‌های آسیایی دشوار باشد و امروز شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط هنگ کنگ کار را مشکل کرده بود. سرمربی تیم با تبریک به طارمی برای به ثمر رساندن هت تریک در این بازی و در مجموع ۵۰ گل در بازی‌های ملی برای او در ادامه بازی‌های ملی آرزوی موفقیت کرد.

 

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار