کدخبر : 12805 تاریخ انتشار :
A

اولین خرید پرسپولیس از سپاهان می‌آید

اولین خرید پرسپولیس از سپاهان می‌آید

برخی شایعات از حضور فرشاد احمدزاده در پرسپولیس حکایت دارند. گفته می‌شود درویش در اولین خرید خودش قصد دارد این بازیکن را جذب کند.

به گزارش ورزش 360، بعد از پایان لیگ برتر که با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید، تیم‌ها وارد نقل و انتقالات شدند و مذاکرات خود را برای خرید بازیکنان جدید آغاز کردند. پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ و تیمی که نماینده ایران در فصل آینده لیگ نخبگان آسیا خواهد بود، می‌خواهد تیمی قدرتمند برای این بازی‌ها ببندد و حضوری قدرتمند در این رقابت‌ها داشته باشد. پرسپولیس یکی از تیم‌های فعال در نقل و انتقالات خواهد بود و حتی شنیده شده اوسمار قبل از ترک ایران لیست خرید خود را به مدیران باشگاه پرسپولیس داده است.

یکی از بازیکنانی که در لیست اوسمار قرار گرفته و سرمربی برزیلی علاقه دارد تا این بازیکن را به پرسپولیس بیاورد، فرشاد احمدزاده است. وینگر تکنیکی سپاهان که قراردادش با این تیم به پایان رسیده، درحالی مورد توجه اوسمار قرار دارد که این بازیکن چند سال و در دو مقطع سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را در کارنامه دارد. احمدزاده جزو خوب‌های سپاهان در چند فصل اخیر بوده و مورایس هم علاقه زیادی به این بازیکن داشته است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که نماینده باشگاه پرسپولیس با احمدزاده صحبت‌های ابتدایی را انجام داده و این بازیکن هم علاقه دارد بار دیگر پیراهن پرسپولیس را برتن کند. اگر اتفاقی رخ ندهد باید شاهد حضور دوباره فرشاد در پرسپولیس باشیم و احتمالا اولین خرید پرسپولیس از اصفهان خواهد آمد.

 

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار