کدخبر : 12995 تاریخ انتشار :
A

سقوط آزاد ارزش سردار آزمون در مارکت!

سقوط آزاد ارزش سردار آزمون در مارکت!

قیمت سردار آزمون در ترنسفرمارکت به شدت کاهش یافته است.

به گزارش ورزش 360، طبق جدیدترین به‌روزرسانی سایت ترنسفرمارکت، ارزش سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران، به طور قابل توجهی کاهش یافته و به هشت میلیون یورو رسیده است. این افت ناگهانی، که نصف شدن قیمت این بازیکن در مقایسه با سال گذشته را نشان می‌دهد، می‌تواند زنگ خطری برای آینده فوتبالی سردار باشد.

آزمون که سابقه حضور در تیم‌های مطرحی مانند روبین‌کازان، روستوف، زنیت و بایرلورکوزن را دارد، در سال ۲۰۲۲ به بالاترین ارزش خود در ترنسفرمارکت یعنی ۲۵ میلیون یورو دست یافت. با این حال، مصدومیت‌ها و عملکرد نه چندان مطلوب او در رم، باعث افت شدید قیمتش شده است.

عملکرد ضعیف در رم و از دست رفتن فرصت‌ها

آزمون که در نیم فصل گذشته به طور قرضی به رم پیوست، نتوانست درخشش همیشگی خود را به نمایش بگذارد. او در ۲۸ بازی (۲۲ بازی در سری آ) تنها سه گل به ثمر رساند و ناکام در کسب جام با این تیم ایتالیایی بود. این عملکرد ضعیف، به همراه مصدومیت‌هایی که در طول فصل گریبانگیرش بود، نقش مهمی در افت ارزش او در ترنسفرمارکت ایفا کرده است.

با این حال، سردار آزمون هنوز فرصت دارد تا خود را ثابت کند. او در آخرین بازی تیم ملی ایران مقابل هنگ‌کنگ موفق به گلزنی شد و شمار گل‌های ملی خود را به ۵۳ گل رساند. همچنین، در بازی‌های پیش رو مقابل ازبکستان و در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی، فرصتی برای اثبات توانایی‌های خود و افزایش مجدد ارزشش در ترنسفرمارکت خواهد داشت.

 

منبع طرفداری
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار