کدخبر : 12999 تاریخ انتشار :
A

احتمال محرومیت طولانی علیرضا بیرانوند وجود دارد

احتمال محرومیت طولانی علیرضا بیرانوند وجود دارد

کمیته انضباطی فدراسیون به ماجرای قرارداد های پرسپولیس ورود کرد.

به گزارش ورزش 360، در فصل نقل و انتقالات بیست و سومین دوره لیگ برتر فوتبال اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد. در حالی که فدراسیون فوتبال سقف بودجه برای باشگاه‌ها تعیین کرده بود، اما حرف از پرداخت‌های چند ده میلیاردی و حتی گاهی صدمیلیاردی به برخی بازیکنان توسط برخی تیم‌ها وجود داشت. یکی از بهترین بازارگرمی‌های این دوره از فصل و انتقالات هم توسط علیرضا بیرانوند صورت گرفت.

حرف و حدیث‌های تأیید نشده‌ای از حضور این دروازه‌بان چند سال گذشته پرسپولیسی‌ها در جمع استقلالی‌ها وجود داشت که در وهله اول به طور جد باعث نگرانی بسیاری از هواداران پرسپولیس شد و حتی حرف از سکته برخی هواداران این تیم به میان آمد و به طور حتم این موضوع باعث آسیب به بسیاری از هواداران فوتبال و پرسپولیس شد و در وهله دوم به خودی خود باعث بالا رفتن رقم برخی قراردادها شد که با توجه به سقف بودجه مثل همیشه به سمت پرداخت از طریق زمین، ویلا، ماشین و... رفت.

حالا بعد از پایان بیست و سومین دوره لیگ برتر حرف و حدیث‌های تازه‌ای به گوش می‌رسد که هنوز تأیید نشده است. شنیده می‌شود که موضوع انتقال بیرانوند از پرسپولیس به استقلال فقط بازی بوده که این بازیکن به همراه چند بازیکن دیگر(که در جریان موضوع بوده‌اند) راه انداخته شده است.

با این وضعیت خبر می‌رسد کمیته انضباطی فدراسیون وارد این موضوع خواهد شد و به نظر می‌رسد در صورت اثبات این شایعات دروازه‌بان پرسپولیس و شاید برخی از بازیکنان، با محرومیت روبه‌رو شوند. البته ممکن است با این شرایط باشگاه استقلال نیز به موضوع ورود کرده و یکی از مدعیان برای پیگیری موضوع از طرف مراجع ذیصلاح باشد.

 

 

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار