کدخبر : 13010 تاریخ انتشار :
A

مهرداد محمدی عذرخواهی کرد!

مهرداد محمدی عذرخواهی کرد!

مهرداد محمدی مهاجم استقلال بابت مصاحبه‌ای با کلمات رکیک که منجر به محرومیتش شده از اهالی فوتبال عذرخواهی کرد.

به گزارش ورزش 360، صحبت‌های تند و زننده‌ای که مهرداد محمدی مهاجم استقلال بعد از بازی با پیکان بر زبان آورد برای او تبعات سنگینی به همراه داشت و کمیته انضباطی رای به محرومیت این بازیکن باتجربه داد.

محمدی حالا بعد از محرومیت 6 جلسه‌ای که کمیته انضباطی برای او در نظر گرفته، در گفت‌وگویی به عذرخواهی از طرفداران و ارکان فوتبال پرداخته است.

مهاجم استقلال به تسنیم گفت: «بعد از بازی واقعاً تحت فشار بودم. حق ما قهرمانی بود. اصلاً قصدی برای مصاحبه نداشتم و از شدت عصبانیت و ناراحتی فقط می‌خواستم سوار ماشین شوم و به خانه بروم اما خبرنگاران محترمی که آنجا حضور داشتند اصرار کردند و من هم از سر عصبانیت و به‌خاطر فشارهای روانی که رویم وجود داشت، آن حرف‌ها را زدم که کاملاً اشتباه بود.»

بهترین گلزن استقلال در فصل گذشته لیگ برتر ادامه داد: «سابقه من پاک پاک است و همه می‌دانند که همیشه اخلاق و ادب را رعایت می‌کنم اما متأسفانه اتفاقاتی که آن شب رخ داد، باعث شد چنین واکنشی نشان دهم که اصلاً درست نبود و از این بابت، از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و هواداران فوتبال عذرخواهی می‌کنم.»

او افزود: «در شخصیت من نیست که اینطور حرف بزنم. شما هیچ‌وقت از من بدرفتاری چه در زمین و چه در خارج از زمین ندیده‌اید. از حاشیه بدم می‌آید و به‌خاطر همین کمتر می‌بینید که حرف بزنم. به طور قطع دیگر چنین اتفاقی تکرار نمی‌شود. باز هم از همه عذرخواهی می‌کنم.»

وینگر استقلال در بخش دیگری از صحبت‌هایش بیان کرد: «امیدوارم همیشه عدالت رعایت شود و تلاش‌های یک تیم اینگونه هدر نرود. ما مستحق قهرمانی بودیم و اگر بعد از بازی ناراحت شدیم، یک بخشی به‌خاطر تلاش‌های خودمان بود و بخش عمده‌اش به‌خاطر ناراحتی هواداران. کلاً فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و شرمنده هواداران شدیم.»

محمدی در پایان گفت: «برای فصل جدید انتظار هواداران از تیم زیاد است و امیدوارم با حمایت هواداران و مالکان جدید و‌ مدیریت باشگاه اتفاقات خوبی را هم در لیگ نخبگان و هم لیگ برتر و جام حذفی برای تیم و هوادارانمان رقم می‌زنیم.»

محمدی قصد دارد بااعتراض به کمیته استیناف رای خود را بشکند؛ باید دید بعد از تجدید نظر خواهی نظر اعضای استیناف درباره محرومیت سنگین این بازیکن چیست.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار