کدخبر : 13090 تاریخ انتشار :
A

دو منجی قهرمانی پرسپولیس در آستانه اخراج!

دو منجی قهرمانی پرسپولیس در آستانه اخراج!

دو ستاره که بیشترین تاثیر را در مسابقات پایانی و سرنوشت ساز پرسپولیس در راه قهرمانی لیگ داشتند توسط مدیران در آستانه خروج از باشگاه هستند.

به گزارش ورزش 360، شنیده می‌شود مسئولان باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیده‌اند که قرارداد گئورگی گولسیانی و وحید امیری را تمدید نکنند. این در حالی است که اوسمار در لیست خروجی 5 نفره‌ای که به باشگاه داد نام این دو بازیکن را در آن قرار نداده بود. در مورد گولسیانی گفتنی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس در تابستان گذشته هم تمایلی برای تمدید قرارداد با مدافع گرجستانی نداشتند و اعتقادشان این بود که مرتضی پورعلی‌گنجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان زوج خوبی برای خط دفاع تیم‌شان هستند و بازیکنانی مثل فرجی و نعمتی هم ذخیره‌های خوبی برای آنها خواهند بود که یحیی گل‌محمدی با این مساله مخالفت کرده و خواستار حفظ گولسیانی در تیمش شد.

تصمیمی که باعث شد پرسپولیس در طول فصل بعد از، از دست دادن پورعلی‌گنجی، گولسیانی را در اختیار داشته باشد. بازیکنی که به مانند دو فصل پیش این فصل هم نقش مهمی در قهرمانی تیمش داشت و گل قهرمانی سرخپوشان را نیز در بازی آخر به ثمر رساند. اما اینکه چرا مسئولان باشگاه پرسپولیس موافق حفظ او نیستند به‌خاطر قرارداد دلاری او است که وی را تبدیل به گران‌ترین بازیکن تیمش می‌کند.

قرارداد فصل گذشته گولسیانی حدود 550 هزار دلار بود که این قرارداد برای فصل آینده طبیعتا با 25 درصد افزایش همراه خواهد بود. در همین راستا مسئولان باشگاه پرسپولیس اعسیاتقاد دارند قرارداد سنگین گولسیانی می‌تواند تاثیر زیادی در پر شدن سقف قرارداد این باشگاه بگذارد. در‌حالی‌که اوسمار و یحیی نظرشان در مورد گولسیانی این بود که داشتن بازیکنی در این سطح خیلی بهتر از این است که سه بازیکن معمولی در پست او داشته باشند.

در مورد وحید امیری نیز مسئولان باشگاه نظرشان این است که او را از لیست بزرگسالان خود خارج کرده و علی علیپور را جایگزین کنند. مساله‌ای که اوسمار مخالف آن است، از این جهت که امیری جدا از توانایی‌های فنی، از نظر اخلاقی و تلاش در زمین مسابقه یک الگو برای همبازیانش است و مهم‌تر از آن در مواقع مختلفی توانسته حاشیه‌های رختکن تیمش را به‌عنوان یک لیدر و کاپیتان جمع کند. اگر قرار باشد اوسمار در پرسپولیس بماند که احتمالش خیلی کم است، او مخالف جدایی هر دو بازیکن تیمش است اما در‌صورت جدایی او شانس سرخپوش ماندن آنها تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار