کدخبر : 13129 تاریخ انتشار :
A

امتیازی که شانس ماندن جواد نکونام در استقلال را زیاد می‌کند

امتیازی که شانس ماندن جواد نکونام در استقلال را زیاد می‌کند

هیئت مدیره باشگاه استقلال قصد دارد سه‌شنبه شب تکلیف جواد نکونام را در این تیم روشن می‌کند. برخی مدعی کنار گذاشتن این مربی هستند.

به گزارش ورزش 360، طبق اعلام منابع آگاه، هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران فردا شب سه شنبه ۲۲ خرداد در جلسه‌ای با حضور اعضاء و جواد نکونام تکلیف سرمربی این تیم را روشن خواهند کرد.

به گفته این منابع، طبق اطلاع ما شرایط برای ماندن جواد نکونام در استقلال مساعد نیست و احتمال می‌رود وی به صورت توافقی از استقلال جدا شود چرا که نکونام هنوز با باشگاه استقلال قرارداد دارد مگر اینکه نکونام اصرار بر دریافت مبلغ سال دوم خود داشته باشد که در اینصورت شاید معادلات بهم خورده و باشگاه مجاب شود از نکونام برای فصل جاری نیز استفاده کند.

پیش از این نکونام برای جلب نظر اعضای هیئت مدیره مدعی شد یک دستیار بزرگ خارجی در فصل آینده وی را در هدایت استقلال همراهی می‌کند.

شایعات پیرامون نیمکت استقلال زیاد است، اما آنچه مشخص است باشگاه استقلال قصد دارد بازار نقل و انتقالات را با نظر سرمربی ببندد لذا باید در جلسه سه شنبه تکلیف نیمکت مشخص شود و اگر نکونام شانس حضور دوباره در نیمکت را نداشته باشد قطعا بازیکنان مدنظر وی نیز جذب نمی‌شوند.

 

منبع باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار