کدخبر : 13162 تاریخ انتشار :
A

در سومین سال سرمربیگری‌ام به لیگ برتر صعود کردم

در سومین سال سرمربیگری‌ام به لیگ برتر صعود کردم

سعید اخباری سرمربی جوان چادرملو اردکان توانست تیمش را در سومین سال سرمربی‌گری خود به لیگ برتر ببرد.

به گزارش ورزش 360،  چادرملو اردکان که سال گذشته در نخستین دوره فعالیت خود با سرمربیگری سعید اخباری عملکرد موفقی داشت و توانست رتبه هفتم جدول لیگ دسته اول را به دست بیاورد، در این فصل خیلی زود در قامت یک مدعی ظاهر شد و با عملکردی فراتر از انتظار توانست جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند.

سعید اخباری که تجربه هدایت ماشین‌سازی و سایپا را در کارنامه داشته و در تلاش بود همراه با چادرملو اردکان دوباره به لیگ برتر برگردد، امشب پیروزی بزرگ همراه با تیمش مقابل دریا بابل به دست آورد تا دوباره به سطح اول فوتبال ایران برسد و شب تاریخی برای مردم یزد و باشگاه چادرملو اردکان رقم بزند.

چادرملو اردکان در دیداری که حریفش جنگنده ظاهر شده و برای نیفتادن می‌جنگید، توانست برد مهمی را با زدن یک گل تاکتیکی به دست بیاورد تا اخباری و تیمش به لیگ برتر برسند و به دو دهه ناکامی فوتبال یزد برای حضور در سطح اول فوتبال ایران پایان بدهند.

سعید اخباری در جشن صعود تیمش با خبرنگاران گفتگو کرد و در ابتدا اظهار داشت: برای مردم نجیب‌زاده و شریف‌زاده استان یزد خوشحال هستم. بعد از ۱۹ سال یک تیم تازه تأسیس علی‌رغم تمام بی‌معرفتی‌ها و مشکلاتی که برایش ایجاد شد، با حمایت مردم و همراهی مسئولان و زحمات مدیریتی و کارکنان صعود کرد.

او ادامه داد: بعد از ۱۳ سال کار من به عنوان دستیار و ۳ سال به عنوان سرمربی، در سومین سال توانستیم این صعود را رقم بزنیم. همین جا از سردار سنایی و دکتر بابایی هم تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند. از هیات مدیره فعلی تشکر می‌کنم و جا دارد به ایشان تبریک بگویم.

 

 

 

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار