کدخبر : 13176 تاریخ انتشار :
A

سکوت عیسی آل‌کثیر در مورد یحیی گل‌محمدی شکست

سکوت عیسی آل‌کثیر در مورد یحیی گل‌محمدی شکست

عیسی آل‌کثیر اعلام کرد که مدیون یحیی گل‌محمدی است.

به گزارش ورزش 360، علیرضا بیرانوند درباره خصوصیت اخلاقی عیسی آل‌کثیر در برنامه فوتبال ۳۶۰ به عادل فردوسی‌پور گفت: من فکر کنم بخاطر کم حرفی‌اش در سپاهان به مشکل خورد. آمارش را از چند بازیکن تیم ملی درآوردم که واقعا کم‌حرف است. این چند سالی هم در پرسپولیس می‌آید و می‌رود و با وحید امیری خیلی رفیق است.

سپس آل‌کثیر درخصوص اختلاف با مورایس در سپاهان افزود: اتفاقا سر کم حرف بودنم با مورایس به اختلاف خوردم. به من می‌گفت چرا با بچه‌ها نمی‌جوشی و من هم به او گفتم سیستم و فاز من این شکلی است. من به سپاهان آمدم تا فوتبال بازی کنم نیامدم که بگم و بخندم. چه کار به اخلاق من داری؟ شخصیت من اینطوری است.

بیرانوند در این بین با خنده و شوخی به کم‌حرفی آل‌کثیر کنایه زد و گفت: شاید هم کسی با او حال نمی‌کند.   

آل‌کثیر در پاسخ به اینکه به دلیل حضور شهریار مغانلو و کاوه رضایی رقابت برای حضور در ترکیب خیلی شدید بود و به او خیلی بازی نمی‌رسید توضیح داد: همان موضوع باعث موفقیت تیم شد چون همه انگیزه داشتند.

بیرانوند در این بین به کنایه گفت: هرچی مهاجم‌ در ایران بود در این تیم جمع شدند.

سپس مهاجم پرسپولیس ادامه داد: همان اول کار من درست نشد و ۴بازی کلا نبودم و وقتی به بازی رفتم گل زدم و آنجا هم خیلی اذیت شدم.

آل‌کثیر در مورد اینکه آیا سپاهان بخاطر سقف قرارداد تصمیم گرفت از بین او و کاوه رضایی یکی را بفروشد گفت: واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. به من زنگ هم نزدند و گفتند مازاد هستی. صبحش آنجا بودم و گفتند رضایت بده و رضایت دادم.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به اینکه اگر یحیی گل‌محمدی می‌ماند باز هم به این تیم برمی‌گشت؟ جواب داد: پرسپولیس را مدیون آقا یحیی هستم و اگر او بود هم برمی‌گشتم.       

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار