کدخبر : 13210 تاریخ انتشار :
A

بررسی بازی‌های مشکوک مس رفسنجان کلید خورد

بررسی بازی‌های مشکوک مس رفسنجان کلید خورد

رییس فدراسیون فوتبال از رییس دادگستری استان کرمان خواست که جزییات موارد مربوط به اتفاقات رخ داده در پرونده مس رفسنجان را اعلام کند.

به گزارش ورزش 360، ماجرای پرونده فساد در باشگاه مس رفسنجان هرروز ابعاد تازه‌تری پیدا می‌کند؛ بعد از بازداشت سه تن از مسئولان فدراسیون فوتبال حالا زمزمه‌هایی درباره احتمال تغییر در نتایج برخی مسابقات سال‌های گذشته نیز شنیده می‌شود.

حالا با گسترده‌تر شدن اتفاقات پیش آمده در رفسنجان، مهدی تاج رییس فدراسیون در نامه‌ای خطاب به رییس دادگستری استان کرمان خواهان دریافت اطلاعات و جزییات این پرونده شده تا کمیته اخلاق فدراسیون بتواند با حساسیت بیشتری موضوعات فوتبالی آن را بررسی کند.

مهدی تاج در این نامه خواهان آن شده است که موارد مربوط به فساد رخ داده در پرونده مس رفسنجان درباره تعداد مسابقات، چگونگی اتفاقات رخ داده و نحوه تبانی به‌صورت مشخص به اطلاع فدراسیون برسد.

بر اساس ادعای خبرگزاری تسنیم، شنیده می‌شود دلیل این نامه مهدی تاج بررسی بازی‌های مشکوک و تعداد امتیازات مس رفسنجان است تا بدین ترتیب فدراسیون با آگاهی بیشتری ماجرا را پیگیری کند. از جمله مواردی که مطرح شده، احتمال سقوط مس رفسنجان به دسته پایین‌تر است و در صورتی که به رکن قضایی فدراسیون این موضوع اثبات شود ممکن است مس به دسته پایین‌تر سقوط کند.

گفتنی است؛ با تأکید مهدی تاج، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به جد پیگیر موضوع است و رئیس فدراسیون تصریح کرده که باید با خاطیان این ماجرا شدیدترین برخورد صورت گیرد. پرونده مس رفسنجان مربوط به سالی است که این تیم به لیگ برتر صعود کرد.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار